Dva členové našeho Atletického klubu Emila Zátopka – Martina Mazáčová a David Hanke si šli zazávodit na Předvánoční běh do Frýdku-Místku. Ženy startovaly v 10:20 a muži hned po doběhu poslední ženy. Vzhledem k počasí a sněhovým podmínkám, připravili organizátoři kilometrový okruh výborně. Ženy absolvovaly 3 okruhy (3 km) , muži 6 okruhů (6 km). V kategorii žen nás reprezentovala Martina Mazáčová. Po startu šla do vedení, které udržela 1 okruh. Potom se sice před ní postupně dostaly 4 závodnice,…












