Výsledky 2013

Všechny výsledky ze stránek ČAS

Výsledky závodů, které jsme absolvovali nebo pořádali v roce 2013

20. 12.  Kopřivnická laťka/Memoriál Otakara Michálka
14. 12.   Vánoční hala staršího žactva (Ostrava)
13. 12.   Vánoční hala mladšího žactva (Ostrava)
10. 12.   Vánoční hala (Otrokovice)
8. 12.      Předvánoční běh 2013 (Frýdek-Místek)
3. 12.      Mikulášská hala (Otrokovice)
30. 11.   Mikulášský běh parkem 2013
2. 11.      Hornická desítka 2013 (mládež)
26. 10.   Běh lyžařů (Veřovice)
19. 10. – Standl kros 2013
12. 10. – Rybský trhák
11. 10.  – Celkové výsledky KP Zlínského kraje 2013
9. 10.  –   Slezanská desítka (Frýdek-Místek)
5. 10.  –   Okolo frenštátských můstků
3. 10.  –   5. kolo KP přípravek Zlínského kraje (Otrokovice)
28. 09. – Výsledková listina Běhu dětí a rodičů novojičínským parkem
21. 09. –  Běh dětí Kopřivnicí
19. 09. –  Slezanská hodinovka
16. 09. –  Běh okolo Soliska
13. 09. –  4. kolo KP přípravek Zlínského kraje (Uherské Hradiště)
07. 09. – Běh městem Valašské Meziříčí
06. 05.- 3. kolo KP přípravek Zlínského kraje (Zlín)
30. 05.- 2. kolo oblastního přeboru mladších žákyň (Frýdek-Místek)
25. 05. – Běh dětí Národním sadem – Štramberk
22. 05. – Pětka na dráze
16. 05. – 2. kolo KP přípravek ZL kraje (Otrokovice)
16. 05. – 1. kolo obl. přeboru ml. žactva – Třinec
15. 05. – Minivíceboj mateřských škol – Kopřivnice
14. 05. – 4. kolo Beskydského poháru přípravek – V. Meziříčí
08. 05. – Běh ulicemi města Bohumína
01. 05. – Májové závody – 3. kolo Beskydského poháru přípravek
23. 03. – Běh okolo Olešné
16. 03. – Mořkovský zajíček
10. 03. – Malá valašská laťka hoši
10. 03. – Malá valašská laťka dívky
07. 03. – Mítink Otrokovice 2013 – přípravky
26. 02. – Atletické halové úterý žactva – Vítkovice
23. 02. – Rohálovská desítka 2013 – mládež
17. 02. – KP mladšího žactva v hale
09. 02. – Mistrovství Moravy a Slezska v hale
05. 02. – Atletické halové úterý Vítkovice
30. 01. – Atletická halová středa Vítkovice
24. 01. – Otevřené mistrovství Otrokovic – přípravky
20. 01. – KP staršího žactva v hale – Vítkovice
19. 01. – Halové závody žactva – Olomouc
13. 01. – Zahajovací závody v hale – mladší žactvo
12. 01. – Zahajovací závody v hale – starší žactvo