Termínovka

Sezona 2017

Termínová listina hala 2017

Termínová listina_2017

Propozice závodů s předpokladem naší účasti:

14. 9. 2017     4. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva (Ostrava)

11. – 13. 9. 2017  Europian Kids Athletics Games (Brno)

7. 9. 2017       5. kolo Atletické ligy minipřípravek (Poruba)

6. 9. 2017       6. kolo Beskydského poháru přípravek (Ostrava)

5. 9. 2017       4. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva (Ostrava)

26. 8. 2017     4. kolo II. ligy žen (Ostrava)

26. – 28. 5. 2017 M ČR ve vícebojích (Olomouc)

25. 5. 2017       2. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva (Třinec)

23. 5. 2017       2. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva (Třinec)

20. 5. 2017       2. kolo družstev dorostu a juniorů (Ostrava)

20. 5. 2017       Běh dětí Národním sadem

17. 5. 2017       Pětka na draze 2017

11. 5. 2017      1. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva 2017 (Opava)

10. 5. 2017        Okresní finále Poháru rozhlasu 2017 (Nový Jičín)

7. – 8. 5. 2017   Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (Třinec)

3. 5. 2017          1. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva 2017 (Opava)

1. 5. 2017           Májové závody 2017 (Frýdek-Místek)

26. 4. 2017         Otevřený okresní přebor okresu Přerov 2017 (Hranice)

22. 4. 2017         Běh Hrádkem 2017

20. 4. 2017         2. kolo Atletické ligy minipřípravek 2017 (trojboj, Třinec)

18. 4. 2017           1. kontrolní závody 2017 (Kopřivnice)

12. 4. 2017           Trojka na dráze 2017

11. 4. 2017           2. kolo Beskydského poháru přípravek 2017 (čtyřboj, Třinec)

10. 4. 2017           1. vrhačský víceboj 2017

8. 4. 2017             Běh vítězství a Hranická dvacítka 2017

8. 4. 2017             Běh okolo Olešné 2017

30. 3. 2017           Porubské házení

30. 3. 2017           4. Porubský běžecký pohár 2017

25. 3. 2017           Jarní běh 2017

18. 3. 2017           Meziměstské utkání Praha-Brno-Bratislava-Ostrava mladšího žactva 2017 (Bratislava)

18. 3. 2017            Slezanský kros 2017

16. 3. 2017           3. Porubský běžecký pohár 2017

12. 3. 2017            Malá valašská laťka 2017

11. 3. 2017             Valašská laťka 2017

11. 3. 2017             Mořkovský zajíček 2017

4. – 5. 3. 2017        Mistrovství ČR žactva v hale 2017 (Praha – Stromovka)

25. 2. 2017            Rohálovská desítka 2017

23. 2. 2017           2. závod Porubského běžeckého poháru 2017 (Ostrava-Poruba)

18. – 19. 2. 2017   Mistrovství ČR dorostu a juniorů v hale (Ostrava)

11. 2. 2017            KIDS ATHLETICS PORUBA 2017

9. 2. 2017             Mezinárodní mítink Otrokovice 2017

4. 2. 2017             Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých v hale 2017

3. 2. 2017             Mistrovství Moravy a Slezska mladšího a staršího žactva v hale 2017

28. 1. 2017           Olomoucká hala 2017 (dorost, junioři, dospělí)

 

 

 

 

 

Sezona 2016

Termínová listina ČR 2016

Termínová listina mládeže AK EZ Kopřivnice 2016

Běžecká cena mládeže F-M 2016

Beskydský pohár přípravek 2016

Atletická liga minipřípravek 2016

Propozice závodů s předpokladem naší účasti:

3. 12. 2016    Mikulášský běh parkem

5. 11. 2016     Hornická desítka 2016

31. 10. 2016  Loučení s oválem 2016

23. 10. 2016  Štandl kros 2016

22. 10. 2016  Běhej Valachy 2016

16. 10. 2016  Běh přes Valašské kotáry 2016 (Zlín)

15. 10. 2016  Bašťanská šestka 2016

15.10.2016    Běh dětí v Rybím 2016

15. 10. 2016   Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu (Šternberk)

8. – 9. 10. 2016   Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (Třinec)

5. 10. 2016   XII. ročník Otrokovických vícebojů atletických přípravek

1.10. 2016   Běh okolo frenštátských můstků 2016

1.10. 2016    M ČR družstev staršího žactva 2016 (Opava)

29. 9. 2016  Krajské přebory přípravek a mladšího žactva ve vícebojích (Šumperk)

28. 9. 2016  Běh dětí a rodičů Novojičínským parkem za zdravím

25. 9. 2016  Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva na dráze (Olomouc)

22. 9. 2016  7. kolo Beskydského poháru přípravek 2016

20. 9. 2016  6. kolo Atletické ligy minipřípravek 2016

17. – 18. 9. 2016 M ČR žactva (Jablonec n. N.)

17. 9. 2016  Běh dětí Kopřivnicí

16. 9. 2016  Zátopkovy štafety

15. 9. 2016 4. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva (Vítkovice)

13. 9. 2016 6. kolo Beskydského poháru přípravek (čtyřboj, Vítkovice)

11. 9. 2016   Finále Moravy soutěže družstev staršího žactva (Šumperk)

10. 9. 2016 3. kolo dorostu, juniorů a juniorek (Třinec)

8. 9. 2016   5. kolo Atletické ligy minipřípravek (Atletický trojboj, Poruba)

5. – 8. 9. 2016  Europian Kids Athletics Games 2016 (Brno)

1. 9. 2016  4. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva 2016 (Vítkovice)

12. 5. 2016 Čokoládová tretra Bohumín 2016

7. 5. 2016 Čokoládová tretra Karviná 2016

5. 5. 2016 1. kolo oblastního přeboru družstev mladšího žactva 2016 (Třinec)

5. 5. 2016 Čokoládová tretra Zlín 2016

4. 5. 2016  Čokoládová tretra Frýdek-Místek 2016

3. 5. 2016 1. kolo oblastního přeboru družstev staršího žactva 2016 (Třinec)

2. 5. 2016  Čokoládová tretra Havířov 2016

1. 5. 2016   Májové závody 2016

27. – 28. 4. 2016  Krajské závody mladšího a staršího žactva ve vícebojích (Třinec)

28. 4. 2016  Čokoládová tretra Přerov 2016

27. 4. 2016  Čokoládová tretra Šumperk 2016

25. 4. 2016  Čokoládová tretra Třinec 2016

21. 4. 2016  2. kolo Beskydského poháru přípravek (čtyřboj, Třinec)

21. 4. 2016   Otevřený přebor okresu Přerov 2016 (Hranice)

20. 4. 2016  Čokoládová tretra Hranice 2016

16. 4. 2016  Běh osvobození Vacenovic 2016

14. 4. 2016   2. kolo Atletické ligy minipřípravek (trojboj, Třinec)

13. 4. 2016   Trojka na dráze 2016

9. 4. 2016    Běh okolo Olešné 2016

2. 4. 2016    Jarní běh šternberským parkem 2016 (Šternberk)

2. 4. 2016    Běh Hrádkem 2016

31. 3. 2016   4. závod Porubského běžeckého poháru 2016

26. 3. 2016  Jarní běh 2016 (Přerov)

26. 3. 2016  Běh o Velkopavlovickou meruňku 2016

19. 3. 2016   Slezanský kros 2016 (1. závod Beskydského poháru přípravek a Atletické ligy minipřípravek)

13. 3. 2016   Malá Valašská laťka 2016 (1. – 5. třída, začátek v 9 hodin, ZŠ Masarykova Valašské Meziříčí)

12. 3. 2016   Valašská laťka 2016

12. 3. 2016   Mořkovský zajíček

3. 3. 2016     Mezinárodní halový mítink Otrokovice 2016

16. 2. 2016   Zahajovací halový mítink (Ostrava)

29. 1. 2016   Halové Mistrovství Moravy a Slezska žactva 2016 (Ostrava)

23. 1. 2016   Halové mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích 2016 (Ostrava)

21. 1. 2016   Otevření mistrovství Otrokovic žactva a přípravek 2016

17. 1. 2016   Halový otevřený přebor žactva 2016 (Ostrava)

7. 1. 2016      Novoroční hala Otrokovice 2016