Zaběhni si „Zátopka“ i Ty! – pomalé šípy

Trénink 11.8.

Zdravím všechny, doufám, že nespíte na vavřínech a běháte objemy. Já se teď chystám na doufám zaslouženou dovolenou, ale rád bych Vás viděl 11.8. v 17.00 na novém oválu v Kopřivnici, kde bychom probrali podzimní sezónu a potrénovali. Ale už i Vy sami  byste se mohli od příštího týdne rozbíhávat nějakými úseky nebo aspoň rovinkami. Saša N.

Úterní tréninky

Vážení přátelé běhů pro radost. V úterý 5.3.2019 jsme zahájili další tréninkový rok na hřišti ZŠ Emila Zátopka. Pro letošek mám připravenou změnu, a to v tom, že budeme většinou běhat mimo školní hřiště aby byl trénink pestřejší a zábavnější. Na těchto stránkách, nebo prostřednictvím e-mailu budete vždy předem informováni o místě srazu, a to v neděli, nejpozději v pondělí před úterním tréninkem. Noví zájemci se mohou bez problémů dostavit na kterýkoliv z tréninků. Nadále rovněž trvá dobrovolná neorganizovaná akce: Udělej si hlad před nedělním obědem, kdy se scházíme u Penny směr Nový Jičín v 9:00 na společném proběhnutí. Kdo bude mít zájem, podám informace na e-mailu dapo@wo.cz nebo tel. 731075442 . Saša Neuwirth

V sobotu 21. září 2019 v 11 hodin odstartuje Běh rodným krajem Emila Zátopka. Ostřílení kopřivničtí běžci z Atletického klubu Emila Zátopka Kopřivnice se rozhodli podat pomocnou ruku nadšencům, kteří se rozhodnou zaběhnout tuto náročnou 22kilometrovou trať z Kopřivnice, místa rodiště čtyřnásobného olympijského vítěze Emila Zátopka, do Rožnova pod Radhoštěm.

Společné bezplatné tréninky pod zkušeným vedením Saši Neuwirtha, určené pro širokou veřejnost, budou probíhat každé úterý od 17 hodin na hřišti Základní školy Emila Zátopka v Kopřivnici (první trénink začíná 5. března 2019).  

Neváhejte a přidejte se k nám. Účast je bezplatná.

Bližší informace Vám poskytne Saša Neuwirth – e-mail: dapo@wo.cz

Jeden komentář “Zaběhni si „Zátopka“ i Ty! – pomalé šípy
 1. Zuzana Hyvnarová napsal:

  Dobrý den, ráda bych se přidala k tréninkům pomalých šípů. Je taková možnost?
  Děkuji,Hyvnarová

  • Josef Orság napsal:

   Samozřejmě, že taková možnost je !
   První oficiální trénink začínáme 5.3. na hřišti ZŠ E. Zátopka v 17 hodin.

 2. Radka napsal:

  Ahoj, mohli byste mi prosím posílat informace o trénincích. Ráda bych si s Vámi zatrénovala a konečně trochu zlepšila moje pobíhání.
  Děkuji. Radka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Dopiště správnou hodnotu *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Facebook
Partneři
AK EZ Kopřivnice