Rohálovská desítka 25.2.2012

Na naše rajče jsem umístil fotogalerii, kterou jsem pořídil po příjezdu do Prusinovic. Pak jsem se zaměřil hlavně na závody dětí.
Vzhledem k tomu, že mě zajímal především závod dospělých, tímto se omlouvám starším  žákům a dorostu, že jsem nepořídil snímky z jejich klání.

Suma sumárum  jsem pořídil rekordních 1200 fotografií, ze kterých jsem  umístil na rajče  919.  Snad se Vám budou alespoň některé líbit. Žorž.

Označeno v Nezařazené, Reportáže
Jeden komentář “Rohálovská desítka 25.2.2012
 1. Ondrej1 napsal:

  Díky za fotky. Našel jsem se několikrát.

 2. Anonymous napsal:

  Děkuji Ti Žorži za skvělou fotodokumentaci, jsi profík nejenom množstvím, ale i kvalitou.Snaha o hezký záběr na kameru málem skončila karambolem,..nějaký dobrodruh postavil na začátku běhu, kdy to běželo ještě v balíku, na trasu běhu kameru na trojnožku,..nějaký kolík přede mnou uhnul na poslední chvíli a já měl málem na čele vyznačen objektiv,… to byla jediná kaňka závodu z mého pohledu.Jinak Ondra zřejmě do toho kostela chodil, protože vše vyšlo, jak na objednávku.Honza Schvarzbacher

 3. Anonymous napsal:

  Žorži – Tvé komentáře a fota z Rohálovské mi vehnaly slzy do očí …moc pěkné. Děkuji. Petra Pastorová

 4. Anonymous napsal:

  Honzo, máš pravdu, postavit na silnici stativ je šílenství, to si raději měl objednat autojeřáb. (Možná, že v příštím roce se to stane skutečností).
  Díky za komplimenty.Když jsem začínal s touto prací, netušil jsem jak bude náročná.O to víc mě těší když slyším pochvalu. Žorž

Facebook
AK EZ Kopřivnice