Chmurné počasí neodradilo děti z účasti na „Mořkovském zajíčkovi“

M o ř k o v s k ý   z a j í č e k   9.3.2016

DSC_0122

Bezvětří, zataženo, nevlídné počasí. Jak se říká:  ,,Člověk by nevyhnal ani psa z domu.“ To byly charakteristické rysy sobotního rána. Ani tento fakt neodradil od účasti dětí a dospěláků na mořkovském běžeckém dopoledni.  K našemu překvapení se již před devátou začalo plnit areál multifunkčního hříště.  Někeří si již po vysednutí z auta vydali  otestovat místní škvárový  ovál. Naštěstí jej nepoznamenaly předcházející  deštivé dny….

DSC_0221

V půl desáté se rozpoutaly souboje v dětských a mládežnických soutěžích v sedmi kategoriích, z účastí 74 závodníků. Pod taktovkou Mgr. Lenky Kociánové a její početného týmu, měl program patřičný spád. Sled startu závodů se vymykal běžně vžitému rituálu. Závody rozjížděly  nejstarší  kategorie  a ve finále běžel nejmenší potěr.

I když většina dětí našeho Atletického klubu byly na dalších, prestižních závodech, přesto sklidily  veliký  úspěch. Ze dvanácti soutěží, si z poloviny odnesly zlaté medaile!  Z vítězství se těšili  Radim Lacina, Filip Kahánek,Kristýna Káňová, Ema Feilhauerová, Max Bartoň a Petra Jančařová. Navíc na stupních vítězů stáli Michal Mazáč, Anežka Šeděnková, Libor Drda, Patricie Pešlová. Jak je vidět  heroická práce šéftrenérky Jany Feilhauerové a jejího početného týmu v Atletice pro děti AK E. Zátopka  Kopřivnice, přináší  úspěchy.

DSC_0314

 

Mořkovský zajíc 2016 výsledky

Mořkovský zajíček 2016 výsledky

 

 

 

Označeno v Atletika dospělí, Nezařazené, Reportáže
1 komentáře “Chmurné počasí neodradilo děti z účasti na „Mořkovském zajíčkovi“
  1. Anka napsal:

    Tak tomu říkám pevná vůle, statečnost, houževnatost, v takovém nevlídném počasí ta snaha vydat ze sebe maximum! Jak dítka, tak dospělí!

Facebook
AK EZ Kopřivnice