Lysacup vyšperkovaný o 3 in 1

Celkem 131 šílenců se vydalo v sobotu  4. února 2012 z Ostravice od přejezdu do mrazu, kdy rtuť teploměru klesla až na  -21 stupňů Celsia. Jakoby to nestačilo místy se rozfoukal se ledový vítr.                                                                   
Tomáš Lichý ( Skalp Beskydy )  již od důvodu se odpoutal  od čelního pole závodníků.  Mezi svými pronásledovateli  nenašel větší konkurenci  a doběhl vítězně do cíle na vrcholu  Lysé hory. Druhý byl Tomáš Čer (  BK SAK Ložiska Karviná ). Třetí místo bral  Laďa Sventek ( nov – 8 run.sk).V ženách zvítězila s velikým náskokem Tamara Stonová ( Fialové kobry). Byla celkově na 43. místě. Druhá byla Alice Martikánová ( Horolezci FM).
Zdolání vrcholu Moravskoslezských Beskyd pro některé  běžce nebyla konečná. 44 z nich se rozhodlo pokračovat dál, v rámci balíčku 3 in 1 . Severní sjezdovkou se  rozběhli dolů  k hotelu Bezruč  a vydali se opět na vrchol Lysé. V čase 1:51:50 hod. zvítězil  Láďa  Sventek, který si tak v sobotu  přibalil k bronzu i zlato.
Toto enormní zatížení dokázala zvládnout   jediná  žena   Nikola Chovanečková (Deep Troat ). 


Osobně si myslím, že to bylo veliké riziko od pořadatelů zařadit v tak nepříznivém počasí ,, nášup“ v podobě dalšího balíčku  3 in 1. Ještěže vše skončilo Happy endem .
Označeno v Nezařazené, Reportáže
Facebook
AK EZ Kopřivnice