Ve víru tanceOtta se svým rodinným týmem  zorganizoval  úspěšnou,  famózní, nezapomenutelnou  SEITLPÁRTY. Proto Ottovi patří veliké DÍKY! 

Ještě před týdnem jsem ležel  v těžkých křečích doma s virovým onemocněním. Nepřipouštěl jsem si fakt , že vypustím  tuto akci.  Ve středu jsem se postavil na nohy a začal jsem trochu chodit. V pátek večer by mi asi málokdo s přítomných  uvěřil, že jsem měl  ještě před pár hodinami závažné zdravotní peripetie. Při jednom výskoku  to nevydržely mé kalhoty a rozpáraly se v rozkroku. Naštěstí  se našla ,,dobrá duše“ a tento defekt mi záhy odstranila.

Na rajče jsem umístil fragmenty  z nádherného pátečního večera. Vzhledem k tomu, že jsem  se vznášel  ve víru  tance, neměl jsem moc času na focení. Podívejte se alespoň na ochutnávku této senzační párty.

Petra a Ríša- hvězdy parketu
( foto O. Seitl )

PS
Poprvé  jsem poznal kouzlo tance na svém abiturientském večírku.Cestou jsem ukryl nenáviděný hubertus do křoví, který mi navlékla s donucením  maminka. Ve vestibulu hotelu jsem byl uvítán svými spolužáky jako ,, otužilec.“ Ale v podvědomí jsem to považoval jako vítězství ve svém vnitřním protestu vůči šikaně.

Pak jsem to rozbalil na parketu  s o hlavu vyšší spolužákyní v rytmu rokenrolu. Byl to můj první hluboký prožitek, při kterém jsem cítil imaginární sílu tance.
Tanec osvobozuje člověka od tíhy starostí a přenáší ho do nového světa, ve kterém se vymaňuji z monotónnosti  všedního dne.
Proto má  nenapodobitelné kouzlo. Noha při dopadu na zem  se  odráží snadněji a tělo se zavlní v křivkách  od špiček nohou přes kyčle, bříško, ramena  až po hlavu.  Mozek se zbaví  těžkého balvanu  protěžujících myšlenek  a vy plujete  v prostoru , který vás vzrušuje a nabíjí sílou.(J.H.)

Po sedmi hodinách bujarého tance,  nám ještě zbyly síly na improvizované křepčení, kdy už bylo jedno ,,kdo s kým.“
( foto O. Seitl )

Označeno v Nezařazené, Reportáže
Jeden komentář “Ve víru tance
 1. Anonymous napsal:

  A vznášel ses hezky, hotový král parketu 🙂 Ivana Z.

 2. Anonymous napsal:

  ..mě zas pro změnu nevydržel střevíc:)!..neuvěřitelnou páru máš, těm bacilům jsi to pěkně natřel!:) Renata

 3. Raduz napsal:

  Ahoj Žorži, opět jsi v pátek prokázal, že rozhoně nepatříš do „starého železa“, že máš v sobě obrovský potenciál, že toho ještě spoustu zvládneš a dokážeš! Přeji Ti v nadcházející sezóně hodně tvůrčích myšlenek, vůle , trpělivosti a hlavně zdraví :-). Čus Raduz

 4. Jiří Harašta napsal:

  Ivano, Raduzi, Renato, Otto, Petro, Ríšo, Lenko atd., nebýt Vás – párty by byla bez šťávy.A proto Vám posílám veliké DÍKY za nádherný večer! Žorž

Facebook
AK EZ Kopřivnice