Soutěže družstev v plném proudu

Atletická sezona  a tím i týmové soutěže jsou v plném proudu. Jak se nám daří? Ve 3. kole přeboru družstev MSK mladšího žactva, které hostily 16. 5. 2023 Vítkovice, se všichni kvůli počasí museli spokojit s menším počtem disciplín, než bylo v trojbojích původně plánováno. Děvčata vybojovala výbornou třetí příčku, kluci skončili šestí. Individuální vítězství ve skokanském dvojboji vybojovala Míša Richterová, druhé místo získali ve vrhačském dvojboji Elena Nováková a ve skokanském dvojboji Jan Chalupa, a třetí příčku v běžeckém dvojboji si odvezla Lara Quittová. Gratulace všem!

Starší žactvo už má za sebou dvě kola přeboru MSK družstev. Snahou obou týmů je probojovat se v celkovém pořadí čtyř kol na páté místo, které jako poslední zajišťuje postup do semifinále soutěže družstev. U děvčat se to daří. Družstvo obsadilo jak v úvodním, tak druhém kole pátou příčku a vypadá to, že by jí mělo bez problémů udržet. Kluci v úvodním kole bojovali i v nízkém počtu skvěle. Na páté místo jim chybělo jen půl bodu. Ve druhém kole ale bohužel nebyli kompletní a skončili až osmí. I když další dvě kola mohou pořadím zamíchat, šance na postup už je poměrně malá.

Výsledky 1. kola přeboru MSK družstev

Výsledky 2. kola přeboru MSK družstev

I když letos nemáme přihlášené žádné družstvo do soutěže dospělých, naši závodníci se jich účastní. Startují buď v dresu Poruby ve II. lize nebo v dresu Opavy v I. lize. V obou soutěžích jsou oporami a týmům, za které nastupují se daří. Poruba po dvou kolech vede II. ligu žen, Opavě patří v I. lize žen druhá příčka.

Výsledky 1. kola I. ligy žen, Výsledky 2. kola I. ligy žen

Výsledky 1. kola II. ligy žen, Výsledky 2 kola II. ligy žen

Označeno v Atletika pro děti, Děti, Mládež
Facebook
Partneři
Činnost klubu byla finančně podpořena:

AK EZ Kopřivnice