Parádní vystoupení vícebojařů

Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích, které hostil ve dnech 21. – 22. 5. 2022 Přerov, byl jednak bojem o nominaci na Mistrovství ČR vícebojařů, dobýváním medailí, ale i sbíráním zkušeností našich závodníků v kategorii mladšího žactva.

Cenná vítězství se nám podařilo získat v celkem třech kategoriích, a to v desetiboji dorostenců, kde zvítězil Šimon Bartoň výkonem 5183 bodů, v devítiboji žáků, kterou ovládl Dalibor Drda výkonem 3593 bodů, a také v kategorii žákyň, v níž zvítězila Alexandra Huňková výkonem 4296 bodů. Krásné stříbro v této početně obsazené kategorii (20 závodnic) získala Anna Marie Chalupová s nevelkým odstupem za Sašou Huňkovou (4282 b.) Pro všechny zmíněné atlety jsou výkony osobními rekordy. V kategorii mladších žáků se na stupně vítězů mezi 25 závodníky prosadil Stanislav Jabůrek, který vybojoval parádní stříbro výkonem 1964 bodů. Mezi mladšími žákyněmi (40 závodnic) se nejvýše umístila Sofie Šnyrychová, která osobním rekordem 2499 bodů brala 7. místo.

Velmi nás těší velké množství závodníků, kteří hájili barvy našeho klubu. Všem moc gratulujeme ke skvělým výkonům a děkujeme za reprezentaci klubu!!! Na to, kdo si vybojoval účast na Mistrovství ČR ve vícebojích, si budeme muset počkat do začátku příštího týdne, kdy se uzavírají přihlášky.

Výsledky MMaS ve vícebojích 2022

Označeno v Atletika pro děti, Mládež
Facebook
AK EZ Kopřivnice