Osudový den

Kuba Ambros odcházel z našeho sobotního večírku s omluvným gestem. ,,Bohužel budu  muset jít. Čeká mě náročný  poslední den  příprav  a v pondělí se rozhodne o mém osudu. Nechtělo se mu  odejít, ale musel se vzepřít proti své vůli.

,,V pondělí  mám státnice a tento  moment se nedá  podcenit“-  zasmušile hlesl na odchodu. Popřáli jsme mu úspěšné finiš jeho životního maratónu na Ekonomickosprávní fakultě Masarykovy univerzity v Brně.

Večer mi zvoní  mobil. ,,Jirko to jsem já , Kuba. Všechno je OK. Chci Ti sdělit důležitou informaci. Závěrečnou zkoušku mám za sebou. Dopadlo to výborně. Začal jsem v devět hodin  obhajobou  diplomové  práce, pak jsem  odpověděl na několik  otázek a bylo vymalováno.“

Kuba se záhy rozpovídá o svých plánech na běžeckých tratích. Je  rád, že Vašek Bitala úspěšně rozjel novou sezonu. ,, Včera prokázal v Grymově, že nabírá  výbornou fazonu.“ Jak je vidět, AKEZK bude mít dva silné běžce.

Kubo, přejeme Ti úspěšný start v nové životní etapě. Nebudeš to mít lehké, ale věříme, že se Ti podaří naplnit Tvé životní sny, které zvýrazníš úspěchem na běžeckých tratích. Běžci Atletického  klubu Emila Zátopka Kopřivnice.

Označeno v Reportáže
1 komentáře “Osudový den
  1. PARY napsal:

    Kubo,
    Blahopřeji k úspěšnému složení závěrečné zkoušky. Budeš mít lehčí hlavu a teď Ti to teprve bude běhat…

Facebook
AK EZ Kopřivnice