Nový sportovní stánek

V minulosti stačila u našeho paneláku asfaltová plocha a již  jsme se proháněli za balónem se svými dětmi až do pozdního večera. Postavila se improvizovaná branka a  hrál se fotbal. Byla to plocha, na které děti jezdily na tříkolce,  anebo v zimě  se hrál hokej. Ty časy jsou pryč.  Dnes je hříště u domu  prázdné a občas v noci  na přilehlé lavičce je živo…

Víceúčelový sportovní areál  u ZŠ Milady Horákové v první říjnovou sobotu zahájil  provoz. Starosta města Josef Jalůvka a  hokejový reprezentant Vaclav Varaďa  stříhají pásku. Na všech hříštích se rozjíždějí sportovní klání. Družstva poskytovatele dotace ( Regionální rada Ostrava ), sponzora ( Brose CZ ) stavební  firmy  ( Eurovia ) a zástupců města a školy hrají malou kopanou.  Na volejbalovém  hříšti  probíhá  turnaj  učitelů místních škol. Kdo je nabitý adrenalinem se může vybít hodem koulí. Každý má dva pokusy a vše se pečlivě zaznamená.

Nečekaně  veliký zájem je u dětí  o  atletický víceboj. Je to dobré znamení. Kéž by do budoucna chodily za sportem pravidelně do tohoto  multifunkčního areálu a  vybíjely až do totálního  vyčerpání nahromaděnou energii.   


( Fotogalerie je na rajčeti ) .
Označeno v Nezařazené, Reportáže
Facebook
Partneři
Činnost klubu byla finančně podpořena:

AK EZ Kopřivnice