Novinky

Blíží se několik akcí, kterých se Lašský běžecký klub Kopřivnice hodlá zúčastnit. První z nich bude v sobotu 25. února vyhlášený závod Rohálovská desítka. Jde o první velký silniční závod roku 2012, který je vyhlášený výbornou organizací a krásnými cenami. Propozice závodu najdete zde nebo v levém menu pod odkazem termínovka.
O den později, tedy v neděli 26. února, se ve vítkovickém atletickém tunelu koná Přebor Moravskoslezského kraje mladšího žactva. Premiéru na závodech takového formátu budou mít Alena Chromečková a Natálie Březinová. Budeme držet palce! Propozice závodu najdete zde nebo v levém menu pod odkazem termínovka. 
Ve čtvrtek 1. března se uskuteční halový mítink v Otrokovicích, kde je mimo jiné vypsán trojboj pro starší a mladší předžactvo. Pojede se autobusem ve 12.20 od ZŠ dr. Milady Horákové. Předpokládaný návrat je mezi 18.15 – 18.30 hod. Na závody je z klubu nominováno 20 závodníků. Nominaci najdete zde. Propozice závodu najdete zde nebo v levém menu pod odkazem termínovka.
Na 22. a 23. března je naplánován halový Přebor Moravskoslezského kraje předžactva. Podrobné propozice zatím nejsou k dispozici. 
Označeno v Atletika pro děti, Nezařazené
Facebook
AK EZ Kopřivnice