Na Oceláckém triatlonu nechyběl Milan Sochor

V sobotu 1. 6. 2024 se konal 6. ročník závodu Ocelácký triatlon, který pořádají SK Oceláci Ostrava. Závod se koná kousek od Ostravy, u Vrbického jezera v Bohumíně. Jezero má 120 ha, původně sloužilo k těžbě štěrku, nyní se využívá k rekreačním účelům.

Součástí závodu jsou i dopolední starty v dětských kategoriích. Hlavní závod startuje v pravé poledne, muži i ženy společně. Úvodní plavecká část probíhá na Vrbickém jezeře. Závodníci zde absolvují 800 m. Po výběhu z vody a rychlé zastávce v depu je čeká cyklistická část, a to 21 km na silnici, za plného provozu. Pod další zastávce v depu už zbývá „jen“ závěrečná pětikilometrová běžecká část, běží se podél Vrbického jezera, trať je rozdělena do 2 okruhů.

Vítězem se letos stal Vilém Hodný (ročník 2006) s časem 1:03:17.

Barvy Atletického klubu Emila Zátopka hájil Milan Sochor. Zúročil své předchozí zkušenosti na tomto i dalších triatlonech – svým skvělým výkonem dosáhl času 1:14:04 a tím výborného umístění 29. z celkových 193 účastníků, ve své kategorii (muži 40-49 let) bral 7. místo z 50. Jeho časy: plavání 17:36, kolo 34:37, běh 9:52 (1. okruh), 9:45 (2.okruh).

Milan má natrénováno a znovu ukázal, jak mu triatlon „chutná“. Děkujeme za reprezentaci klubu.

VÝSLEDKY

RK

Označeno v Atletika dospělí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Dopiště správnou hodnotu *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Facebook
AK EZ Kopřivnice