Mikulášský běh má za sebou 2. ročník

Mikulášský běh parkem, který pro děti připravil Lašský běžecký klub Kopřivnice, přivítal na startu i přes pošmourné počasí 96 dětí. Jejich snažení na asfaltových cestách sledoval bedlivě Mikuláš, odměňoval všechny, které zdárně zvládly trať a lákal je k tomu, aby si po závodě vyzkoušely ještě dětské překážky, slalom a hod speciálními dětskými míčky. Na nejlepší běžce čekali čokoládoví Mikuláši, diplomy a medaile.

Nejúspěšnější výpravou byl atletický klub Slezanu Frýdek-Místek, který posbíral celkem dvanáct medailí. Mnoho pozadu ale nezůstal ani pořádající Lašský běžecký klub Kopřivnice, jehož závodníci vybojovali celkem deset cenných kovů. O zlaté medaile se postarali Hana Soukalová a Tomáš David, stříbro vybojovali Nikola Chovanečková, Klára Kvasničková, Hynek Bartoň, Matěj Melčák a Derik Chvistek, bronz pak Amálie Hanzelková, Pavla Sopuchová a Viktorie Hanzelková.
Akce se mohla uskutečnit i díky sponzorům, kterými byli Město Kopřivnice a firma VIKYMONT stavby, s.r.o. Výsledky závodu najdete zde nebo v levém menu pod odkazem výsledky.  
Označeno v Atletika pro děti, Nezařazené
Facebook
AK EZ Kopřivnice