Lašská běžecká liga – 2011

Vítězem 18. ročníku Lašské běžecké ligy v kategorii mužů se stal Jakub Ambros z MK Kopřivnice. Na 2. místě skončil Pavel Židlík ze Sanita Car Holešov a 3. byl Tomáš Jurák z domácího MK Kopřivnice.

Lašská běžecká ligaV kategorii „Masters“ zvítězil Tomáš Pop, který si poslední závod „užíval“ jako cílový rozhodčí. O 2. až 4. místo se bojovalo na trati závodu „Kolem koupaliště. Miroslav Vrobel si po skvělém výkonu zajistil konečné 2. místo, třetí skončil (pouze o 2 body) Josef Kvita a 4. byl David Hanke (všichni MK Kopřivnice).
Kategorie žen se nakonec nevyhlašovala z důvodu nesplnění podmínky minimální účasti 4 závodů. Vítězkou se stala Šárka Vávrová, která jediná absolvovala 4 závody, ale vyhlášení se nezúčastnila.