M-MaSl, M-ČR v halové atletice…

Zatímco se někteří naši členové potýkají s extrémní zimou, množstvím sněhu nebo délkou trati, jiní si závodí v klidu v teple, v úsporném dresu a trenýrkách.

Veronika Šádková; foto: Jan KucharčíkA tak když jsme kolektivně u piva 4. února sdíleli s Pepou Kvitu jeho zážitky z Marcialongy a vzpomínali na Dari, která v Bavorsku silou vůle přemáhala mráz na MS lékařů v běhu na lyžích, proběhlo v Bratislavě Mistrovství Moravy a Slezska v hale. Taky tady jsme byli úspěšní. Kuba Ambros, zapůjčený do Brna na „farmu“, zvítězil na 3000 m v čase 9:17,91 a byl druhý na 1500 m časem 4:12,34. Veronika Šádková si přivezla tituly hned dva – z dálky za výkon 571cm a z dvoustovky za 26,25 s.

O tom, že je bojovník nás přesvědčila už několikrát, a v sobotu 18.2. znovu. To v Praze vybojovala titul dorostenecké Mistryně republiky a osobním rekordem posunutým na 592 cm se usadila na 4. místě letošních ženských tabulek. Vítězství bylo zasloužené, na zlato jí stačil kterýkoliv ze čtyř platných pokusů. V neděli si jako další dárek k narozeninám nadělila ještě osobní rekord na 200m – 26,02 a spolu s týmem SSK Vítkovice i stříbro ze štafety.
Výsledky >>>

 

Označeno v Atletika dospělí
Facebook
Partneři
Činnost klubu byla finančně podpořena:

AK EZ Kopřivnice