KORIDA

POZVÁNKA DO KOPŘIVNICE

Přijměte pozvánku v rámci běžeckého závodu Korida do Kopřivnice – města automobilů. Zveme Vás do Technického muzea Tatra. Od roku 1997 bylo přestěhováno do nových prostor v centru města. Je zde otevřena také síň slávy olympijských vítězů Dany a Emila Zátopkových.

Jste zváni do Muzea fojtství, které je umístěno v rodném domě Ignáce Šustaly, kde můžete zhlédnout stálou expozici věnovanou I. Šustalovi a dalším významným rodákům. V bývalé fojtově stodole jsou umístěny ukázky kočárů a bryček z první Šustalovy dilny.
Otevírací doba je od 9,00 hod. – 17,00 hod. ( kromě pondělí, kdy je zavřeno ).

V rámci tomboly bude po závodě vylosováno 5 ks volných vstupenek do Technického muzea pro dvě osoby.

K O R I D A

Běžecký závod se uskuteční v sobotu 25. června 2011 se dvěma starty dle věkových kategorií v 10,00 hod. a v 11,00 hod. Propozice naleznete vpravo v propozicích běžecké mufloní ligy.

Š T A F E T Y

Po hlavním závodě se od 12,00 hod. uskuteční soutěž štafet na   4 x 562 m. Věříme, že zájem o toto klání bude značný, z toho důvodu, že družstva mohou být sestavena bez rozdílu na klubovou příslušnost s následujícími kritériemi: a / jeden člen týmu je žena od 18-ti let, nebo muž nad 50 let   b / další člen týmu je veterán nad 40 let   c / zbývající členové týmu mohou být závodníci nad 18 let. První tři družstva obdrží dort.

Označeno v Nezařazené, Reportáže
Facebook
AK EZ Kopřivnice