Když ani přes noc nezapadá NOVÉ SLUNKO, aneb exploze zábavy

Záchrané laso.  Protože mám zkušenosti z předcházejících let, snažil jsem se zajistit pronájem sálu na pořádání tradičního  večírku  členů AKEZK, Pomalých šípů a našich fandů. Z několika typů jsem ve finále vybral dvě restaurace. V prosinci mě schladilo jako studená sprcha zjištění,  že moje objednávka platí, ale má to háček, doslova to byla skoba, která mě donutila zrušit dohodnutý pronájem sálů v restauracích. Protože nechci shazovat zmíněné subjekty,  nezveřejňuji fakta. V závěru roku mi  hodila  „záchrané laso“ Darinka s typem  restaurace „Nové Slunko.“

Hektický  rozjezd.Z původně přihlášených třiceti zájemců se nás sešlo v „Novém Slunku“ čtyřicet. Záhy se mezi přítomnými hosty rozproudila živá debata. Vzhledem k tomu, že řada našich členů přišla s partnerkami, téma rozhovorů se netočila jenom kolem běhání. Stálo mě to poměrně hodně sil utišit proud vřavy. ,.Nosným tématem mého příhovoru byla informace  o letošním ročniku Lašské běžecké ligy. Těsně před večírkem jsem obdržel nabídku pořadatelů  „Craft  Team Running Extreme trailu,“zařadit tento  běh do seriálu závodů LBL 2020, což rozproudilo mezi přítomnými hosty živou diskusi.

Opepřená tombola. Cen do tomboly se sešlo požehnaně hodně.Vylosované číslo nebylo zárukou výhry. Podmínkou bylo splnění druhého úkolu. Správně zodpovědět na položený dotaz, anebo splnit náročný cvik. Těm, kterým se to  nepovedlo, se museli odporoučet ke stolu. Nevím, zda to bylo přání zhůry v duchu hesla „Kdo nemá štěstí v lásce, má štěstí ve hře“  vyhrál jsem v tombole čtyři ceny.

Mobilní Bluetooth Po tombole se v rukou Martina objevil reproduktor ze kterého zvučely rytmy diskohudby, která opepřila dění v napěchované hospodě. Kolem něho jsme se záhy roztančili,v gradující náladě. A  o to nám šlo. Uvolnit se, odreagovat od všedních starostí.

Plán na příští rok. Celý večer se nesl v duchu  pohody a uvolnění. To bylo našim záměrem. Za rok se zajisté opět sejdeme. Objednáme si větší sál a večer zpestříme bohatým programem…

Autor reportáže a fotogalerie: Jiří Harašta

Označeno v Atletika dospělí, Reportáže
Facebook
AK EZ Kopřivnice