Jirka nezklamal

V sobotu 10. dubna uspořádal atletický oddíl SK Hranice již 39. ročník HRANICKÉ DVACÍTKY, které se zůčastniloa rovná stovka vytrvalců. Řadu běžců odradilo od účasti aprílové počasí, které ukázalo svou chameleonskou tvář v různých podobách. V průběhu dopoledne pršelo, padaly kroupy a svítilo sluníčko.
V mládežnických kategoriích závodilo 177 běžců, což je odrazem dobré práce s mládeží na školách. V hlavní kategorii zvítězil Tomáš Blaha (AK Kroměříž) v čase 1: 09:30 hod. před Radkem Ludvíkem (Atletika Uherské Hradiště) 1:11: 02 hod. a Petrem Bětíkem(Sokol Opava)1:11:04 hod.
V kategorii žen zvítězila Jiřina Kociánová(AHA Vyškov) 1:23:41 hod. před Petrou Pastorovou (Balaž Extrem Team) 1:24:01,třetí byla Denisa Kozáková (Hvězda Pardubice) za 1:26:28 hod.
Další výborný výsledek zaznamenal ve své kategorii Jirka Bednařík z Lašského běžeckého klubu, který doběhl na druhém místě za 1:36:14 hod. Jiří, blahopřejeme a držíme Ti palce v dalších závodech letošní sezony!

Označeno v Nezařazené, Reportáže
Jeden komentář “Jirka nezklamal
  1. Anonymous napsal:

A to ještě podle předběžných informací Vašek Bitala i Andrea Krstevová vyhráli hlavní kategorie i celkově běh Hrádkem. Co víc si přát po vzniku klubu a zahájení jeho první sezóny. Saša N.

2. Výborně jste to rozjeli chlapi a dámo:-)