Jarní sezona na dráze úspěšně zahájena

Jarní sezonu na dráze zahájila v úterý 26. 4. 2022 přípravka 2. kolem Beskydského poháru přípravek a Atletické ligy minipřípravek v Krnově. Na programu byly štafety a nám se opravdu dařilo. Mladší děvčata r. 2013/14 vybojovala dvě umístění na stupních vítězů, mladší chlapci r. 2013/14  a starší děvčata r. 2011/12 pak po jednom umístění na „bedně“. Všem moc děkujeme za bojovnost i skvělé výkony a moc gratulujeme k medailím!!!

V pátek 29. 4. 2022 se v Ostravě konalo 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva. Na programu byly trojboje, a to běžecký (60 m, 800 m, dálka), skokanský (60 m př., 150 m, výška) a vrhačský (60 m, oštěp, koule). Každý si mohl zvolit, v jakém trojboji bude závodit, a i tady bylo naše barvy vidět!!!! Mezi dívkami vybojovala celkové vítězství v běžeckém trojboji Agáta Holubová a stříbro ve skokanském trojboji Sofie Šnyrychová. Mezi chlapci vybojoval vítězství ve vrhačském trojboji Stanislav Jabůrek, bronz v běžeckém trojboji Honza Chalupa a bronz ve vrhačském trojboji Adam Duraj. Agáta Holubová a Standa Jabůrek se zároveň stali absolutními vítězi napříč všemi trojboji. Skvělé výkony ovšem podala celá řada dalších závodníků AKEZ Kopřivnice, takže všem patří velké poděkování za reprezentaci našeho klubu a nemenší gratulace k předvedeným výkonům!!!

Výsledky

V neděli 1. 5. 2022 se kolem šedesátky dětí z našeho klubu zúčastnilo tradičních Májových závodů. Pro některé nejmladší závodníky klubu to byly vůbec první závody v tradičních atletických disciplínách, ze kterých si odnesly spoustu zážitků a někteří i medaile, pro ty starší pak především testování formy na dráze. To dopadlo na výbornou, protože padla řada osobních rekordů. Těšíme se tedy na další závody a výkony v právě započaté sezoně!

Výsledky

Označeno v Atletika pro děti, Děti, Mládež
Facebook
Partneři
Činnost klubu byla finančně podpořena:

AK EZ Kopřivnice