Dovětek za Štramberskou desítkou

Když se poohlédnu za nedalekou minulostí Štramberské desítky, výrazně se změnila křivka zájmu o tento závod . V roce 2009 byla účast 32 běžců, pak 82, 98 a letos 144.

Toto číslo nás překvapilo. V příštím roce rozšíříme prezentaci na dvě stanoviště. Podobně to provedeme i s vydáváním tomboly. Budeme hledat cestu zkrácení čekání na vyhlášení výsledků.

Účastníci běžeckého závodu 32. ročníku Štramberské desítky! Děkujeme Vám za zájem o tento běžecký závod. Je to pro nás zavazující a věřte, že se budeme snažit udělat maximum pro Vaši spokojenost.

Děkuji Městskému úřadu ve Štramberku a všem sponzorům za podporu, organizačnímu týmu za enormní úsilí zvládnout nečekaný nápor.

J. Harašta

Označeno v Reportáže
Jeden komentář “Dovětek za Štramberskou desítkou
 1. Lenkačlenka napsal:

  Žorži, v průběhu závodu mě napadl pouze jeden podnět, aby se už tak BEZVADNÁ Štramberská desítka stala ještě lepší. Bylo by možné na cca 5-tém kilometru umístit vodu? Když je horko, tak se v těch kopcích lepí jazyk na patro.Já vím, že superrychlíci to nepotřebují, ale my pomalouši jsme v cíli totálně dehydratovaní. Jinak-dáli zdraví a čas, ráda se za rok opět zúčastním!!!

 2. Anonymous napsal:

  Lenkočlenko, jsem vděčný za každý postřeh a připomínku. Věř mi, že neskončí v koši, budeme jej řešit.

  Tento závod má své specifikum. Městečko není nafukovací, má problémy s parkovacími plochami.
  S radnicí budeme řešit v průběhu roku i tento rébus.

  Tímto chci oslovit zbývající běžce, pište do komentáře resp. na můj e-mail:-jiri.harasta@ktknet.cz. Naši snahou je, ať další 33. ročník tohoto závodu má vyšší úroveň. Žorž

 3. pary napsal:

  Ideální běžecké počasí, členitá trať malebnou přírodou, bezchybná organizace a houf běžců-kamarádů okolo. Co jiného si může takový běhavý „hobík“ přát. Právě toto byla letošní Štramberská 10. Rekordní účast asi vytvořila vrásky na čele pořadatelů, ale vše bylo bezchybně zvládnuto včetně závodů nejmladší generace v nedalekém Národním sadu. Většina z nás si kromě propoceného trička a tradičních štramberských uší odnesla i nějaký dárek z tomboly. Takže: Díky, Žorži za příjemně strávené sobotní dopoledne!!!!

 4. Anonymous napsal:

  Díky patří VŠEM fotografům a pořadatelům za organizaci tohoto závodu. Jak jste viděli i počasí se dá objednat.
  David H.

Facebook
Partneři
Činnost klubu byla finančně podpořena:

AK EZ Kopřivnice