Desetitisící návštěvník na našem blogu

Mít deset tisíc korun na stole, tak mám na pár dnů vystaráno, ale kdybych měl hamižné choutky, jsou za pár vteřin fuč. Mít deset tisíc lidí na svatbě, zešílím, kde je usadit, pohostit, jaké menu jim nabídnout, to by prostě nešlo.

Ale deset tisíc virtuálních návštěvníků je pohoda. Vnímám Vás jako kamarády naladěné na stejné vlně. Téma běhání je nevyčerpatelná studnice, ze které vytahuji vědra vzpomínek, zážitků, zkušeností. Není nás hodně v přepočtu obyvatel, ale jsem rád, že jsem byl jeden z těch, co hltal jako afrodiziakum naběhané kilometry ve dne i večer, ve žhavé výhni i pod bičujícími kapkami deště, nebo v hluboké sněhové podušce.

Z kdysi aktivních sportovců se stali pasivní, ale málokdo zavřel dveře za přehršlí zážitků a vzpomínek. Nejde je vymazat z paměti, protože byly součástí vžitého životního stylu.

Děkujeme Vám za návštevu našich stránek. Třeba se po přečtení rad, prožitků a zkušeností dáte na běhání, anebo se stanete našimi fanoušky. O to nám jde. Buďte vítáni u nás dnes, zítra, za týden….

Jiří Harašta

Označeno v Nezařazené
1 komentáře “Desetitisící návštěvník na našem blogu
  1. Čest vaší práci, chlapi!

Facebook
AK EZ Kopřivnice