17.7.2022 opět uspořádala skupina lidí kolem Petra Filipce již 4. ročník Beskydského biatlonu dvojic.

Martina Mazáčová , David Hanke – mix

Ivana Kubíčková, Stanislav Kubíček – mix

David Mikala, Hana Mikala Pokludová – mix

Jiří Kramoliš , Tomáš Kramoliš – muži

Martině Mazáčové spolu s Davidem Hankem se i přes vcelku nepřesnou střelbu obou aktérů   podařilo doslova vybojovat vítězství v nabité konkurenci kategorie mix (v celkovém pořadí 4. místo) s časem 52:43 i s 9+7 trestnými koly. Toto bylo velmi cenné vítězství.

Bratři Kramolišové uspěli v kategorii mužů a z frenštátských Horeček si odvezli krásné 3.místo (v kategorii i celkově) s časem 48:40 a 3+1 trestnými koly.

Závodu se v dětských kategoriích jednotlivců zúčastnili i další členové klubu.

Nejvíce se zadařilo Kláře Máchové, která vybojovala vítězství v kategorii mladších žákyň

a sourozencům Agátě a Šimonovi Holubovým, kteří obsadili shodně stříbrnou pozici v kategoriích staršího žactva.

Označeno v Atletika dospělí, Nezařazené, Reportáže
Jeden komentář “Beskydský biatlon
  1. Martina M napsal:

Chtěla bych poděkovat Davidovi, že měl pevné nervy, rychlé nohy a odvahu po třech vyhraných ročnících vyměnit Kubu Ambrose za mne 😊 . Taky Lucce s Markem (Ribanna a Vinnetou), byl to krásný a dramatický souboj a v neposlední řadě Hance Mikalové za vyhecovanou atmosféru 😊.“

2. David Hanke napsal:

David: „Závod nezačal zrovna ideálně. První položka vleže nebyla od nás obou zrovna podařená (3+2 chyby). Od třetího úseku se začala karta obracet. Dotahovali jsme na trati. Nesmírnou bojovností , odhodláním a touhou po vítězství jsme závod otočili a dovedli do vítězného konce. Chtěl bych poděkovat své parťačce Martině , že do toho se mnou šla. Bylo to nesmírně cenné vítězství, tzv. jedničkové“.

3. Kateřina Polášková napsal:

Biatlon na „skokanských“ vrších na Horečkách byl velmi pěkný a pro nás netradiční závod. Na jeho účastnících bylo vidět, že si závod užívají a prožívají jej svým zápalem na každém kroku. Také jsme si jej s manželem rádi zaběhali a zastříleli si (získali 6. místo mezi cca 20 mixy bez kateg.). Škoda, že si tady z nás „admin“ vystřelil a nevšiml si, že jsme také členové AK Emila Zátopka. Dodatečně znova blahopřeji všem vítězům, i nadšeným spolu-závodníkům. 🙂 Katka P.