Známe Žábáka týdne. Zapoj se do 5. Emílkovy výzvy!

Milí atleti! Máme tady pro jaro poslední 5. EMÍLKOVU VÝZVU určenou přípravce AKEZ Kopřivnice. Ještě předtím je ale třeba vyhodnotit 4. Emílkovu výzvu. Titulem Žabák týdne oceňujeme Elenku Novákovou, která v pětiskoku dokázala předvést výkon 11,33 m. Gratulujeme a děkujeme všem, kteří se do naší výzvy zapojili!

5. Emílkova výzva pro týden od 18. 5. do 24. 5. 2020

Zkus jak rychle zvládneš překonat slalomovou dráhu z kuželek nebo jiných met. Vezmi si šest met (kuželek, kamenů…) a postav je dva metry od sebe. Vyrobíš si tak slalomovou dráhu dlouhou deset metrů. Tvým úkolem je odstartovat od první mety a slalomem co nejrychleji překonat celou dráhu tam i zpět. Zaznamenej si čas. Když budeš mít chuť a dost času na přípravu dráhy, můžeš to zopakovat i v některých dalších dnech. Nejspíš budeš potřebovat pomoc rodičů, tak je popros aby Ti pomohli. Výkony si zaznamenávej a svůj nejlepší výkon v neděli pošli na e-mail trenérce Viktorii Hanzelkové (viktorie.hanzelkova@gypri.cz). Poslat můžeš i obrázek, fotku nebo video svého výkonu Jsme moc zvědaví, kdo se bude moci pochlubit titulem Slalomák týdne. Emílka samozřejmě můžeš vybarvit a rovněž poslat trenérce. 😊

Co je Emílkova výzva?

Když nemůžeme organizovaně trénovat, tak se alespoň nějakou formou snažíme zapojit děti do sportování. Emílek tedy každý týden vyzve děti přípravky AKEZ Kopřivnice k nějakému výkonu. Už máme za sebou čtyři výzvy, nyní mohou děti zkusit pátou.

Označeno v Atletika pro děti, Děti, Mládež
Facebook
AK EZ Kopřivnice