Známe rychlou ruku týdne :-) Vyzkoušej 4. Emílkovu výzvu!!!

Milí atleti! Máme tady 4. EMÍLKOVU VÝZVU pro přípravku AKEZ Kopřivnice. Ještě předtím je ale třeba vyhodnotit 3. Emílkovu výzvu. Titulem rychlá ruka týdne oceňujeme Karinku Fojtíkovou, která hodila míčkem 34,30 m. Gratulujeme! Znovu máme pěkné video z tréninku Elenky Novákové a Míši Mazáče. Jen škoda, že celkový počet zapojených dětí je opravdu malý. Každopádně všem, kteří se přidali děkujeme!!!

4. Emílkova výzva pro týden od 11. 5. do 17. 5. 2020:

Zkus jak daleko doskáčeš pěti skoky zvanými položabáky (neskáčeš z dřepu do dřepu, ale z podřepu do podřepu). Skáčeš od čáry a doskok měříš u pat. Máš neomezený počet pokusů. Výkony si zaznamenávej a svůj nejlepší výkon v neděli pošli na e-mail trenérce Viktorii Hanzelkové (viktorie.hanzelkova@gypri.cz). Poslat můžeš i obrázek, fotku nebo video svého výkonu Jsme moc zvědaví, kdo se bude moci pochlubit titulem žábák týdne. Emílka samozřejmě můžeš vybarvit a rovněž poslat trenérce. 😊

Co je Emílkova výzva?

Jde o neorganizovanou formu sportování, do kterého se snažíme zapojit přípravku AKEZ Kopřivnice. Organizované tréninky se postupně rozbíhají, každopádně Emílkova výzva poběží i tento týden. Už máme za sebou tři, nyní mohou děti zkusit čtvrtý.

Video z tréninku

Označeno v Atletika pro děti, Děti
Facebook
AK EZ Kopřivnice