Úspěšný krajský přebor ve vícebojích

I když je letošní sezona „jiná“, již tradičně je jedním z prvních závodů víceboj, pro nás krajský přebor ve vícebojích všech kategorií. V Třinci ve čtvrtek 28. 5. 2020 absolvovali pětiboj mladší žákyně a mladší žáci a všechny další kategorie do víceboje vstoupily prvním dnem. A nám se dařilo! Díky parádním výkonům se nám podařilo vybojovat čtyři medaile.

Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice v pětiboji reprezentovaly čtyři mladší žákyně a tři mladší žáci. Velice slušně byla obsazená především kategorie mladších žákyň, kde startovalo 31 dívek, mladších žáků se představilo dvanáct. Právě mladším žákům dominoval s velkou převahou náš Dalibor Drda, který dosáhl krásného výkonu 2063 bodů, třetí místo pak bral za pěkný výkon 1567 bodů Šimon Holub, pátý skončil výkonem 1299 bodů Jakub Holub. Mezi mladšími žákyně jsme vybojovali stříbro zásluhou Alexandry Huňkové, a to za výborný výkon 2681 bodů, bronz si domů odvezla Barča Udvarosová za kvalitní součet 2560 bodů. Čtvrté místo přidala Kristýna Káňová za rovněž pěkný bodový zisk 2484 bodů a desáté místo pak Nela Štefková s výkonem 2223 bodů.

I když šlo především o to, aby si všichni otestovali výkonnost, všem se v součtu podařilo předvést naprosto skvělé výkony. Daliboru Drdovi, Saše Huňkové a Barče Udvarosové by pravděpodobně měly stačit i k nominaci na červencové Mistrovství ČR ve vícebojích. Výjimečné byly i některé výkony individuální, a to především 503 cm Dalibora Drdy v dálce a výkon 9,93 s Saši Huňkové v běhu na 60 m překážek. Všem veliká gratulace!!! 

Výsledky KP ve vícebojích (Třinec) 

Označeno v Atletika pro děti, Mládež
Facebook
AK EZ Kopřivnice