Úspěšné Mistrovství Moravy a Slezska dorostu

Na Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, které hostilo v sobotu 21. 5. 2022 Znojmo, potvrdila kopřivnická atletická mládež vzrůstající formu. Podařilo se jí dovézt jak osobní rekordy, tak medaile. Celkem tři získala Adéla Tkáčová, která zvítězila v běhu na 200 m v novém osobním rekordu na otevřené dráze 24,49 s, k titulu přidala stříbro na 100 m překážek výkonem 14,60 s a také zlato se štafetou na 4 x 100 m, která běžela 49,06 s ve složení Sofie Světlíková, Adéla Tkáčová, Patricie Pešlová a Ema Feilhauerová. Ze dvou medailí se radovala Patricie Pešlová, která kromě zlata ve štafetě vybojovala stříbro na 300 m překážek díky osobnímu rekordu 46,63, s a Sofie Světlíková, rovněž členka vítězné štafety, která získala stříbro ve vrhu koulí výkonem 12,83 s. Další individuální medaile si ze Znojma dovezli: Anna Slívová (2. místo 1500 m, 4:53,93 min.), Veronika Vlčková (3. místo hod oštěpem, 38,64 m), Amálie Hanzelková (3. místo 3000 m chůze, 19:36,05 min.) a Simona Šenkeříková (3. místo 2000 m překážek, 8:34,15 min.). Všem blahopřejeme k výkonům a děkujeme za výbornou reprezentaci klubu!