Triumf na mezikrajovém utkání mladšího žactva!!!

Celkem šest atletů kopřivnického klubu reprezentovalo Moravskoslezský kraj na mezikrajovém utkání mladšího žactva, které hostil v neděli 29. 9. 2019 Vyškov. Podíleli se tak na triumfu našeho kraje, který zvítězil se ziskem 232,5 bodu před Jihomoravským (211 b.) krajem a krajem Vysočina (200 b.), čtvrtý skončil Olomoucký kraj, pátý pak Zlínský.

Nejvíce se v individuálních disciplínách dařilo Šimonu Bartoňovi, který zvítězil ve vrhu koulí výkonem 13,13 m a stříbro bral v hodu oštěpem výkonem 37,30 m. Daniel Hanzelka nezůstal o mnoho pozadu. Zvítězil v hodu oštěpem výkonem 38,59 m a třetí místo bral ve skoku dalekém výkonem 525 cm. Z děvčat byla nejúspěšnější Patricie Pešlová, která vybojovala druhou příčku v běhu na 60 m překážek výkonem 9,98 s a páté místo v běhu na 150 m, kde výkonem 20,04 s vytvořila nový klubový rekord mladších žákyň. Lenka Vrbancová vyválčila bronz v hodu oštěpem velice pěkným výkonem 34,83 m. Michaela Bělunková sice v běhu na 600 m nedosáhla na bodované příčky, vytvořila si ale výkonem 1:50,40 min. osobní rekord. Skvěle běžely obě štafety MS kraje na 4 x 60 m. Chlapecká ve složení Papadimitriu, Stypa, Hanzelka, Zach vybojovala vítězství časem pěkným časem 29,81 s, dívčí ve složení Bugárová, Bělunková, Pešlová, Huňková rovněž zvítězila v krásném výkonu 30,97 s.

Závodníci AKEZ Kopřivnice v mezikrajovém utkání mladšího žactva: Bartoň Šimon, Bělunková Michaela, Hanzelka Daniel, Huňková Alexandra, Pešlová Patricie, Vrbancová Lenka.

Gratulujeme k vítězství i předvedeným výkonům!

Výsledky Mezikrajového utkání mladšího žactva 2019 (Vyškov)