Tři mistrovské tituly z gigantu!!!

Tři mistrovské tituly pro kopřivnickou atletiku!!! Z této skvělé bilance se může náš klub radovat po halovém Gigantu, tedy Mistrovství ČR dorostu a juniorů, které 19. – 20. 2. 2022 hostila Ostrava. Skvělá byla především Adéla Tkáčová, která vybojovala sprinterský double, tedy zlato v bězích na 60 a 200 m dorostenek! V obou finálových závodech si vytvořila osobní rekordy. Časy 7,63 s a 24,30 s jsou zároveň klubovými rekordy, nejlepšími výkony sezony v uvedené kategorii a čas na 200 m také sedmým nejlepším výkonem dorostenek v historii. Pro třetí, rovněž velmi cenné zlato, si doběhla štafeta dorostenek v závodě na 4 x 200 m v čase 1:40,88 min., kterým se na čtyři desetiny přiblížila národnímu rekordu. Kvarteto běželo ve složení Adéla Tkáčová, Patricie Pešlová, Michaela Bělunková a Ema Feilhauerová.
Ke třem medailím naši atleti přidali další výborná umístění. Šesté a sedmé místo vybojovala Anna Slívová v bězích na 3000 m a 1500 m dorostenek, sedmé místo patří i Emě Feilhauerové v běhu na 400 m dorostenek, Patricii Pešlové na 60 m překážek dorostenek a stejná pozice také Danielu Hanzelkovi ve skoku dalekém dorostenců. Desátá skončila ve skoku dalekém dorostenek Michaela Bělunková a dvanáctá v běhu na 3000 m dorostenek Simona Šenkeříková.
Obrovská gratulace medailistkám a velký dík všem za skvělou reprezentaci klubu!!!