Starší žactvo naplnilo předpoklady

Jak tým starších žákyň, tak družstvo starších žáků vybojovali v 1. kole krajského přeboru družstev MS kraje pátou příčku. Oba celky tak naplnily očekávání. Nestačily na velkokluby, ale s přehledem si poradily s dalšími soupeři.

Mezi kopřivnickými děvčaty vynikala Adéla Tkáčové, která zvítězila v běhu na 100 m překážek v krásném osobním rekordu 14,75 s i ve skoku dalekém výkonem 527 cm a získala tak pro družstvo 22 bodů. Dařilo se ale i Patricii Pešlové, která mimo jiné vybojovala třetí místo ve skoku dalekém díky osobnímu rekordu 497 cm a celkem získala 19 bodů. Stejný počet bodů nasbírala i Lenka Vrbancová, mimo jiné druhá v hodu oštěpem v osobním rekordu 31,52 m. Další členky družstva a bodování: Sára Šebestíková (14 b.), Veronika Vlčková (8 b.), Michaela Bělunková (2 b.), Simona Šenkeříková (2 b.), Amálie Hanzelková (1 b.), Adéla Popová, Barbora Sasínová, Michaela Štefková.

Tahouny družstva chlapců byli podle očekávání Šimon Bartoň a Daniel Hanzelka. Šimon Bartoň si vytvořil osobní rekordy v hodu oštěpem (4. místo, 34,64 m) i hodu diskem (5. místo, 34, 51 m) a celkem posbíral i se čtvrtým místem v kouli 20 bodů. Daniel Hanzelka zabodoval v disku, kde si vytvořil osobní rekord 36,57 m (4. místo), osobák přidal i na 100 m překážek (7. místo, 15,77 s), jen výška se mu nepovedla úplně podle představ (4. místo, 154 cm). Celkem bral pěkných 18 bodů. Další členové družstva a bodování: Matěj Melčák (5 b.), Matyáš Lojek (4 body), Vojtěch Raška (2 body), Jonáš Krupa (1 b.), Šimon Veselý.

Gratulujeme k výsledkům a děkujeme za výbornou reprezentaci klubu!

Výsledky 1. kola KP družstev staršího žactva MS kraje 2020  

Označeno v Atletika pro děti, Mládež
Facebook
AK EZ Kopřivnice