Sbírání zkušeností na M ČR dorostu a juniorů v hale

Dva zástupce měl Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice na Mistrovství ČR dorostu a juniorů, jež hostila 18. – 19. 2. 2017 ostravská hala. Ve vrhu koulí juniorů se představil Tomáš Bortel, který chtěl navázat na vítězství na Mistrovství Moravy Slezska, výkonu 14,46 m se ale bohužel tentokrát nepřiblížil a vrhem 13,67 m skončil desátý, přičemž od postupu do osmičlenného finále jej dělilo 15 cm. V běhu na 1 500 m dorostenců se Lukáš Kvak pral statečně s obrovskou konkurencí a časem 4:30,67 min. doběhl na 14. místě. Vzhledem k tomu, že se ale atletice věnuje opravdu krátce, byla už samotná nominace na mistrovství velkým úspěchem. Děkujeme za reprezentaci klubu a přejeme hodně zdaru v hlavní části sezony!!!