Realizace projektu úspěšně dokončena :-)

Název akce: TJ – Kopřivnice – Rekonstrukce letního stadionu
Identifikační číslo: 133D531009005

Dnešním dnem se nám zdárně, i přes překážku v podobě koronaviru, podařilo dokončit projekt rekonstrukce letního stadionu, který obnášel: nový atletický ovál s technickými sektory pro atletické disciplíny, fotbalové hřiště s automatickou závlahou, osvětlení stadionu a závlahový systém plochodrážního oválu.

Rekonstrukci prováděla firma SPORT Construction a.s. a na hladký průběh stavby dohlížela firma Deals Management, a. s. a oběma firmám tímto děkujeme za hladký průběh realizace projektu. Celková ceny stavby byla dodržena dle smlouvy a stála 34 821 202 Kč. Dotace atletického klubu, kterou klub získal z MŠMT činila 24 301 305 Kč a spoluúčast města Kopřivnice činila 10 519 897 Kč.

Nyní už nám k plnohodnotnému atletickému stadionu chybí pouze doskočiště pro skok o tyči 🙁

Dle podmínek dotačního programu MŠMT bude areál minimálně 20 % své provozní doby volně přístupný veřejnosti. O možnostech návštěvy areálu a o jednotlivých akcích budeme veřejnost včas informovat. Bohužel v této chvíli areál ještě není v provozu, jelikož se dokončuje povrch plochodrážního oválu dle požadavků plochodrážního klubu.

Označeno v Atletika pro děti, Nezařazené
Facebook
AK EZ Kopřivnice