O víkendu se v Třinci zápolilo ve vícebojích

Velmi zdárně jsme poslední červnový víkend absolvovali Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích. To tradičně hostil Třinec a nám se podařilo dovézt si jak osobní rekordy, tak medaile.

I přes horké počasí všichni závodili ze všech sil a mají tak náš velký obdiv. V pětiboji mladších žákyň vybojovala stříbrnou medaili Alexandra Huňková, a to v krásném osobním rekordu 2824 bodů. V kategorii mladších žáků si medaili stejné hodnoty odvezl Dalibor Drda, který si pětibojařský osobní rekord vylepšil na 2122 bodů.

K tomu jsme přidali tři čtvrtá, dvě pátá  a jedno šesté místo, což je rovněž skvělé. Čtvrtí skončili Mikuláš Kotek mezi mladšími žáky (1825 bodů), Daniel Hanzelka v devítiboji starších žáků (3987 bodů) a Ema Feilhauerová v sedmiboji starších žákyň (4484 bodů). Páté místo získali Šimon Bartoň v devítiboji starších žáků a Adéla Tkáčová v sedmiboji starších žákyň. Šestý pak skončil Šimon Holub v pětiboji mladších žáků (1622 bodů). Všichni výše zmínění si vylepšili osobní rekordy ve víceboji, Daniel Hanzelka a Ema Feilhauerová vylepšili i rekordy klubové. Velice pěkné osobní rekordy si vytvořili i další závodníci AKEZ Kopřivnice. V sedmiboji starších žákyň Patricie Pešlová (3782 b.), Sára Šebestíková (3632 b.) a Michaela Bělunková (3558 b.), v pětiboji mladších žákyň Nela Štefková (2366 b.). Veliká gratulace všem!

Velice slušné šance máme díky pěkným výkonům i na účast na Mistrovství ČR ve vícebojích, které se uskuteční ve dnech 24. – 26. 7. 2020 v Praze. V podstatě jistotu startu mají v tuto chvíli Dalibor Drda, Alexandra Huňková a Kristýna Káňová v kategorii mladšího žactva, i Adéla Tkáčová a Ema Feilhauerová v kategorii staršího žactva. Velice slibně to ale vypadá i pro Daniela Hanzelku (starší žáci), Mikuláše Kotka (mladší žáci) a Barču Udvarosovou (mladší žákyně).

Výsledky Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích 2020

Označeno v Atletika pro děti, Mládež
Facebook
Partneři
Činnost klubu byla finančně podpořena:

AK EZ Kopřivnice