Řada krásných umístění ve vrhačském poháru mládeže

Spoustu krásných umístění vybojovali naši závodníci v Krajském vrhačském poháru mládeže 2020, který probíhal po celou sezonu. Seriál čítal celkem pět závodů ve čtyřech disciplínách, takže uspět znamenalo nejen se zúčastnit většiny závodů, ale také si udržet stabilitu výkonů.

Celkové vítězství v hodu oštěpem žáků vybojoval Daniel Hanzelka. Navrch přidal čtvrté místo v hodu diskem. Stejně úspěšná byla v hodu oštěpem Veronika Vlčková, která ovládla kategorii žákyň. Oběma veliká gratulace.

Umístění na bedně ale bylo mnohem více. Hned tři vybojoval Šimon Bartoň, který mezi žáky bral druhé místo ve vrhu koulí a hodu oštěpem, a k tomu třetí příčku v hodu diskem. Dvě medailová umístění vybojovala Pavla Sopuchová mezi dorostenkami, a to stříbrnou pozici v hodu oštěpem a bronzovou ve vrhu koulí. Úspěšný byl i Dalibor Drda v hodu oštěpem mladších žáků, kde vybojoval celkové druhé místo.  V hodu oštěpem žákyň Sára Šebestíková vybojovala bronz a v hodu diskem žákyň  Lenka Vrbancová rovněž bronz, ke kterému přidala čtvrté místo v hodu oštěpem. Vysoko v celkovém pořadí navíc byla ještě řada dalších: Michaela Štefková – 5. místo v hodu diskem žákyň a 6. místo v hodu kladivem žákyň, Šimon Bartoň – 5. místo v hodu kladivem žáků, Matyáš Lojek – 5. místo v hodu oštěpem žáků a Lenka Vrbancová – 5. místo ve vrhu koulí žákyň.

Všem velká gratulace k úspěšné sezoně a zároveň velký dík za výbornou reprezentaci našeho klubu!!!  

Označeno v Atletika pro děti, Mládež
Facebook
AK EZ Kopřivnice