První říjnový víkend byl nabitý

Sobota 4. října nabízela hned několik příležitostí k závodění. Naše dresy se nakonec objevily hned na čtyřech akcích.

Řada dětí zamířila na Běh okolo Frenštátských můstků, a bylo z toho sedm medailí. Zlato vybojovali, Nikola Chovanečková (dívky 2005/06), Ivana Máchová (dívky 2003/04) a Anežka Pražáková (starší žákyně). Pro stříbro si dobel Vojta Paržák mezi mladšími dorostenci a bronz si pak vyběhli Viktorka Rozsívalová (dívky 2007/08), Nikolas Matěj (chlapci 2005/06) a Mia Schwarzerová (starší žákyně).

Hodně vidět nás bylo i ve Valašském Meziříčí, kde jsme vyválčili šest medailí. Prvenství si z tamního náměstí dovezli Nela Štefková (dívky 2007/08), Natálie Maternová (dívky 2005/06) a Vojta Frýdl (chlapci 2005/06). Druhé místo vybojovali Barča Udvarosová (dívky 2007/08) a Sára Šebestíková (dívky 2005/06) a třetí příčku si vyběhl Vojta Raška (chlapci 2005/06).

Už méně dětí z klubu se objevilo v Bašce, kde se vůbec poprvé konal závod s názvem Bašťanská šestka, a ve Pstruží, kde se odpoledne běžela Ondřejnická patnáctka. V Bašce vybojovala stříbrnou medaili Ema Feilhauerová (dívky 2005/06), ve Pstruží pak zvítězila Natálie Maternová (dívky 2004/05) a pro druhé místo si doběhla Kateřina Koďousková (dívky 2006 a ml.).

Všem závodníkům gratulujeme!

Výsledky Běh okolo Frenštátských můstků 2014

Výsledky Běh náměstím 2014

Výsledky Bašťanská šestka 2014

Výsledky Ondřejnická patnáctka 2014

Označeno v Atletika pro děti
Jeden komentář “První říjnový víkend byl nabitý
  1. zdenka napsal:

    dobrý den,
    jsme pyšnou babičkou vnuka , který se je členem atletického klubu Kopřivnice. V posledních několika závodech se umístil do 6 místa, ve dvou byl těsně na 4. mistě. Dokonce na závodech v NJ 28.9. vinou startérky (bylo to i okomentováno komentátorem-nejsem sice odborník,ale když je nevydařený start, tak se měl opakovat) vyběhl mezi posledními, ale předběhl dost kluků a skončil opět na 4.místě.
    Ale nikdy jsem se nedočetla v komentářích, že by byl uvedeno jeho umístění. Vím, že nebyl mezi 1. třemi závodníky, ale domnívám se, že by jej potěšilo a nejen jeho, kdyby občas byly zmíněny i děti, které se umístily např. do 6. příp. 10. místa. Myslím si a nejen já, že by to děi potěšilo a měly další chuť do tréninku. Přeji hodně úspěchů

  2. Jana Feilhauerova napsal:

    Vím, že si každý rád přečte o svém šikovném potomkovi, ale bohužel není v našich, respektive mých časových silách, rozepisovat se kromě medailistů i o dalších umístěních. Právě proto jsou ke každému článku připojeny výsledky. Výjimkou budou závody na vyšších úrovních, např. Hornická desítka, Mistrovství Moravy a Slezska apod. Děkuji za pochopení a přeji spoustu dalších úspěchů.

Facebook
Partneři
Činnost klubu byla finančně podpořena:

AK EZ Kopřivnice