Přípravky udělaly tečku za letošní týmovou soutěží

Tečku za letošní soutěží družstev udělaly ve čtvrtek 22. 9. 2022 přípravky, a to ve Frýdku-Místku, kde se konalo poslední 6. kolo Beskydského poháru přípravek a Atletické ligy minipřípravek. Tentokrát byly na programu klasické atletické disciplíny (60 m, 150 m, 500 m, dálka, raketka), na které se děti po těch netradičních těšily a náležitě si také závodění užily. Podařilo se nám předvést pěkné výkony, vybojovat řadu pěkných umístění a dotáhnout tak celosezónní snažení v soutěži družstev do zdárného konce. Jak vše dopadlo? Nejvýše se z našich čtyř smíšených družstev probojoval tým minipřípravky dívek r. 2013/14, který obsadil skvělé druhé místo. Krásné třetí místo shodně obsadila přípravka dívek i chlapců, a pěkné čtvrté místo si odvezla minipřípravka chlapců. Moc všem malým závodníkům a závodnicím děkujeme za reprezentaci klubu, rodičům za podporu, trenérům za trpělivost a zároveň všem moc gratulujeme k dosaženým úspěchům!!!