O víkendu se závodilo v Karlovicích, na Ostravici i ve Frýdku

Předposlední říjnový víkend vyrazili mladí závodníci AKEZ Kopřivnice hned na několik závodů v okolí. Nejvíce jich podle očekávání startovalo v závodě Běhej Valachy, který se konal v sobotu 21. 10.  ve Velkých Karlovicích. Celkem jsme v něm vybojovali 11 medailí. Pro vítězství si doběhli Matyáš Bernatík (chlapci do 6 let), Lucie Křížkoví (dívky do 8 let), Dalibor Drda (chlapci do 10 let), Daniel Hanzelka (chlapci do 12 let), Ivana Máchová (dívky do 14 let) a Viktorie Hanzelková (dívky do 16 let). Druhé místo vybojovali Agáta Holubová (dívky do 8 let), Jakub Holub (chlapci do 10 let), Kristýna Káňová (dívky do 10 let) a Matěj Melčák (chlapci do 12 let). Bronzovou medaili si pak domů odvezla Amálie Hanzelková za třetí místo v kategorii dívek do 12 let. Gratulujeme medailistům a blahopřejeme všem ke krásným výkonům!!! Mimochodem ve statistice klubů jsme mezi desítkami zúčastněných oddílů  brali jasné prvenství.

Výsledky Běhej Valachy 2017 

Ve stejný den se konal 1. ročník Ostravického krosu, kde celková účast zatím nebyla nijak masová, nicméně tento závod má díky krásnému prostředí a výborně připraveným tratím rozhodně nakročeno k tomu, aby se stal oblíbenou záležitostí. Z AKEZ Kopřivnice si pro prvenství doběhly Míša Richterová v kategorii dívek r. 2010 a mladší (300 m) a Patricie Pešlová mezi předžačkami (1 km). Stříbro si domů odvezla Míša Bělunková za druhé místo v kategorii předžaček. Gratulujeme!

Výsledky na stránkách ostravickykros.cz

V neděli 22. 10. hostil Frýdek-Místek Štandl kros, kde stejně jako na Ostravici startovalo jen několik našich závodníků. Dva z nich vybojovali bronz, a to Barča Udvarosová mezi dívkami r. 2008/09 (400 m)  a Mikoláš Bartoň mezi staršími žáky r. 2002/03 (2,4 km). Gratulujeme!

Výsledky Štandl kros 2017

Označeno v Atletika pro děti
Facebook
AK EZ Kopřivnice