Mladší přípravka opět skvělá

Družstvo mladší přípravky si v odloženém 2. kole Atletické ligy minipřípravek vedlo skvěle, a to i přesto, že nebylo kompletní. Po vítězství v prvním a třetím kole vybojovalo vítězství i v odloženém kole druhém, které hostil v úterý 24. 5. 2016 Třinec.

Na programu byl tentokrát trojboj čítající běh na 100 m, hod raketkou a skok daleký. Mezi děvčaty se nejvíce dařilo Daniele Bačové, která v trojboji vybojovala třetí příčku, výborná ale byla i další děvčata. Hned šest se jich vešlo do první desítky, čtvrtá skončila Barča Udvarosová, pátá Nela Štefková, osmá Julie Čajánková, devátá Sofie Maierová a desátá Natálie Kvapilová. Medaile si děvčata odvezla i z individuálního hodnocení disciplín. Daniela Bačová byla druhá na 100 m (15,88 s), Natálie Kvapilová brala ve stejné disciplíně bronz (15,95 s), Barča Udvarosová vybojovala třetí příčku v dálce (výborných 339 cm) a Veronika Kvitová skončila třetí v hodu raketkou (19,48 m).

Mezi kluky se z našich do první desítky vešli v trojboji „jen“ dva, za to jsme si ale odvezli vítězství, a to zásluhou Dalibora Drdy, který vybojoval ve všech disciplínách druhé místo a bral tak celkové prvenství (100 m 15,85 s, dálka 342 cm, raketka 27,42 m). Oliver Pešat skončil na celkovém devátém místě, medaili si ale odvezl z běhu na 100 m, kde skončil třetí (15,92 s).

Všem moc gratulujeme ke krásným výkonům a družstvu k vítězství!!! Věříme, že v dalším, které se koná 23. 6. 2016 u nás v Kopřivnici se předvedeme v plné sestavě a budeme znovu výborní.

Výsledky Trojboj přípravek_Třinec_2016

Výsledky Atletická liga minipřípravek_2016

Označeno v Atletika pro děti
Facebook
AK EZ Kopřivnice