Mistrovství Moravy a Slezska v krosu za krásného počasí na Ostravici

Mistrovství Moravy a Slezska v přespolním běhu hostila letos v poněkud brzkém termínu, už 19. 10. 2019, Ostravice. Běhalo se za krásného podzimního počasí na velice dobře upravených a zároveň poměrně náročných tratí tamního golfového areálu.

Nejlepšího umístění v rámci MMaS dosáhla z našich závodníků Amálka Hanzelková v kategorii mladších žákyň, která vybojovala velice pěkné 4. místo, hned za ní pak finišovala na rovněž výborné páté příčce Lucka Šenkeříková, osmá dorazila do cíle Patricie Pešlová, jedenáctá Kristýna Káňová. V kategorii starších žákyň doběhla na pěkném 7. místě Ema Feilhauerová, o čtyři příčky za ní pak Simona Šenkeříková. Mezi dorostenkami vybojovala velice hezké 6. místo Ivana Máchová. Kompletní výsledky najdete v příloze.

V nemistrovské kategorii starší přípravky dívek vybojovala cenné vítězství Barča Udvarosová a rovněž výbornou druhou příčku Nela Štefková. V mladší přípravce dívek skončila na krásném čtvrtém místě Elenka Nováková. Kompletní výsledky najdete v příloze.

Výsledky MMaS v přespolním běhu 2019

Označeno v Atletika pro děti, Děti, Mládež
Facebook
AK EZ Kopřivnice