Minivíceboj pro mateřské školy

Šedesát dětí z kopřivnických mateřských škol se v úterý 29. března zúčastnilo atletického minivíceboje s podtitulem Kopřivnický šikula, který pořádal náš Laský běžecký klub ve spolupráci se Základní školou Emila Zátopka a Klubem házené Kopřivnice.

Na všechny čekaly čtyři disciplíny. Slalom byl závodem o kočičího šikulu, ve skoku z místa se soutěžilo o klokana šikulu, v hodu míčkem se hledal opičák šikula a závěrečný běh na 200 m byl závodem zajíce šikuly. K vidění byla velká snaha dětí, bojovnost a také řádka pěkných výkonů, za které dostali všichni bez výjimky odměnu. Pohár pro vítěze si odnesla MŠ Ignáce Šustaly (snad i proto, že měla v řadách svých závodníků šest dětí z LBK :-), v těsném závěsu za ní skončila na druhém místě MŠ Jeřabinka, třetí pak MŠ Česká. K nahlédnutí jsou kompletní výsledky školek i jednotlivců.

Dík patří všem mateřským školám a jejich učitelkám za účast. Pevně doufáme, že příští rok rádi přijmou pozvání znovu, a to s příslibem, že termín akce naplánujeme nejspíš znovu na konec března, abychom se vyhnuli vysoké nemocnosti a tím i komplikacím. Veliký dík si zaslouží i všichni organizátoři, kteří se podíleli na hladkém průběhu akce. 

Označeno v Atletika pro děti, Nezařazené
Facebook
Partneři
Činnost klubu byla finančně podpořena:

AK EZ Kopřivnice