Minipřípravka v krajském přeboru rovněž zářila

Také minipřípravka AKEZ Kopřivnice v krajském přeboru zářila. V soutěži s názvem Atletická liga minipřípravek určené dětem ve věku 8 – 9 let dokráčela děvčata k jasnému vítězství a chlapci ke druhému místu. Děvčata přitom neprohrála ani v jediném ze šesti uskutečněných kol soutěže. Velké blahopřání oběma družstvům!!!

V závěrečném kole soutěže, které hostil v úterý 25. 9. 2018 Frýdek-Místek, byly na programu závody v jednotlivých atletických disciplínách. Jak jsme dopadli? Vítězství vybojovali Jan Chalupa v běhu na 60 m (9,93 s), Agáta Holubová v běhu na 800 m (2:57,43 min.) a skoku dalekém (348 cm) a Stanislav Jabůrek v běhu na 800 m (2:55,44 min.) a hodu kriketovým míčkem (35,27 m). Druhé místo získal ve skoku dalekém Jan Richter (359 cm). Na třetím místě skončili Sofie Šnyrychová v běhu na 60 m (10,04 s), Karin Fojtíková v běhu na 300 m (58,73 s), Radek Vřesňák v běhu na 300 m (58,34 s) a Lucie Křížková v běhu na 800 m (3:04,83 min.). Kromě toho se vytáhly štafety děvčat, které mezi patnácti štafetami obsadily druhé (Holubová, Pařízková, Křížková, Richterová), třetí (Chovancová, Kahánková, Nováková, Šnyrychová) a čtvrté místo (Mlčochová, Fojtíková, Máchová, Hyklová), chlapci vybojovali druhou příčku (Jabůrek, Chalupa, Richter, Vřesňák). Krásné výkony ale podali i ti, kteří nezískali medaile, takže velká gratulace všem ke skvělým výkonům!!!