Minipřípravka i v 5. kole nejlepší

Atletická minipřípravka AK Emila Zátopka Kopřivnice byla i v 5. kole soutěže družstev (ALM) této nejmladší kategorie nejlepší a upevnila si tak jasné vedení v seriálu. Druhá skončila Poruba, třetí Vítkovice. Závod 5. kola Atletické ligy minipřípravek se konal 8. září v Porubě a na programu byl trojboj (60 m, dálka, kriket). Jak mezi děvčaty, tak mezi hochy jsme v celkovém hodnocení trojboje dosáhli na medaili. Mezi chlapci vybojoval druhou příčku Dalibor Drda, mezi děvčaty vyválčila třetí místo Daniela Bačová. Medaile jsme pak posbírali i v jednotlivých disciplínách. Veronika Kvitová vyhrála hod kriketovým míčkem (25,26 m), Dalibor Drda byl druhý v běhu na 60 m (9,81 s), Oliver Pešat třetí v hodu kriketovým míčkem (32,50 m) a Kristýna Káňová třetí v běhu na 60 m (9,61 s). O úspěch týmu se ale samozřejmě zasloužili všichni startující, proto gratulace a dík za vzornou reprezentaci klubu a města patří všem zúčastněným! Poslední 6. kolo ALM proběhne v úterý 20. září 2016 ve Vítkovicích. Na programu je opět trojboj.