Skvělé šesté místo na mistrovství v krosu

Celkem pět závodníků reprezentovala kopřivnický atletický klub na Mistrovství ČR v přespolním běhu mládežnických kategorií, který hostila v neděli 13. 12. 2020 Praha-Běchovice. I přes tuto nevelkou účast se nám podařilo dosáhnout nejlepšího výsledku v historii klubu. Postarala se o něj Lucie Šenkeříková, která vybojovala skvělé šesté místo v kategorii mladších žákyň. Na dvoukilometrové trati dosáhla času 7:44 min. V kategorii startovalo 78 děvčat. Obrovská gratulace!!!

Pěkných výkonů a výsledků se podařilo dosáhnout i Emě Feilhauerové a Simoně Šenkeříkové v kategorii starších žákyň. Ema na tříkilometrové trati vybojovala 20. místo časem 12:19 min., Simona 22. místo časem 12:30 min. V kategorii startovalo 68 závodnic. V rámci svých možností běželi i Amále Hanzelková v kategorii starších žákyň a Šimon Holub v kategorii mladších žáků, ani jednomu se však nepodařilo dosáhnout umístění v první polovině startovního pole.

Pochvala všem za bojovnost a velký dík za reprezentaci klubu na celostátní úrovni! Výsledky MČR mládeže v přespolním běhu 2020

 

Označeno v Atletika pro děti, Mládež
Facebook
Partneři
Činnost klubu byla finančně podpořena:

AK EZ Kopřivnice