Krajský vrhačský pohár dospěl do svého finále

Krajský vrhačský pohár mládeže 2019 je minulostí. Seriál závodů byl zakončen 5. kolem, které se konalo ve středu 25. 9. 2019 ve Frýdku-Místku. Kopřivnické atletice se dařilo jak v 5. kole soutěže, tak v celém seriálu!

V 5. kole poháru vybojovali vítězství Lenka Vrbancová v hodu oštěpem mladších žákyň (32,21 m), Daniel Hanzelka v hodu oštěpem mladších žáků (39,44 m), Sára Šebestíková v hodu oštěpem žákyň (33,20 m) a Šimon Bartoň ve vrhu koulí mladších žáků (12,91 m). Stříbro získal Šimon Bartoň v hodu oštěpem mladších žáků (38,16 m – OR!), bronz pak Pavla Sopuchová ve vrhu koulí žákyň (10,39 m – OR!), Lenka Vrbancová ve vrhu koulí mladších žákyň (10,51 m), Daniel Hanzelka ve vrhu koulí mladších žáků (9,08 m) a Adéla Tkáčová v hodu oštěpem žákyň (30,21 m – OR!). Pěkné výkony ale přidali i Verča Vlčková v hodu oštěpem mladších žákyň (4. místo 28,18 m), Matyáš Lojek v hodu oštěpem mladších žáků (4. místo 31,03 m – OR!) a Saša Huňková ve vrhu koulí mladších žákyň (5. místo 10,11 m).

V celkovém hodnocení Krajského vrhačského poháru mládeže 2019 vybojovali prvenství Lenka Vrbancová v hodu oštěpem mladších žákyň, Daniel Hanzelka v hodu oštěpem mladších žáků, Sára Šebestíková v hodu oštěpem žákyň a Šimon Bartoň ve vrhu koulí mladších žáků. Stříbro si odvezli Šimon Bartoň za celkové druhé místo v hodu oštěpem mladších žáků a Daniel Hanzelka za celkové druhé místo ve vrhu koulí mladších žáků. Bronz získala Lenka Vrbancová ve vrhu koulí mladších žákyň. Dvě „bramborové“ medaile vybojovala Pavla Sopuchová ve vrhu koulí i hodu oštěpem žákyň.

Velká gratulace jak všem našim atletům, tak trenérce hodů a vrhů Pavle Sopuchové. Děkujeme za skvělou reprezentaci klubu!!!