Jarní ovál 2.4. Nový Jičín

V neděli 2.4. byl uspořádán na atletickém stadionu v Novém Jičíně první díl běžeckého souboje v rámci Novojičínské běžecké ligy.
První přišly na řadu závody dětí v kategoriích dle věku od 3 let do 17 let. Délka tratí od 60 do 800 metrů. V závodě dětí náš klub reprezentovali –  Míša Mazáč, který běžel 800 metrů a svoji kategorii vyhrál. Další zlato vybojovala Anička Balážová také na trati 800m, na stupně vítězek ji doprovodila i stříbrná Lucie Křížková. Stříbro do sbírky přidala i  Romana Balážová na trati 400 m. Všechny děti si závod užily a zdobila je bojovnost, snaha a u těch nejmenších i nějaké ty slzičky.

V 11.30 přišel na řadu start všech mužů a žen na trati dlouhé 3 km, takže krátký, ale o to intenzivnější závod. Z našeho klubu se sešla hojná účast – Milan Vinklárek, Martina Mazáčová, David Hanke, Pepík Kvita, Radek Raška, Taťána Petrášová, Katka Polášková a Petr Polášek.
Všichni jmenovaní ve velmi nevlídném počasí výborně reprezentovali náš klub, odvedli to, co jim tělo a momentální forma  dovolila.
Milan Vinklárek – 5.místo v kategorii – čas 10:28,

David Hanke – 1.místo v kategorii – čas 10:45,

Radek Raška – 1.místo v kategorii – čas 10:49,

Petr Polášek – 4.místo v kategorii – čas 12:34 ,

Pepík Kvita-1.místo v kategorii, čas 15:18,

Martina Mazáčová-1.místo v kategorii-čas 11:48 ,

Katka Polášková-2. místo v kategorii, čas 12:45 ,

Taťána Petrášová-4. místo v kategorii, čas 13:45.