I ve třetím kole II. ligy družstvo žen druhé

Také ve třetím kole II. ligy žen se kopřivnickému družstvu dařilo. I tentokrát vybojovalo výbornou druhou příčku za vítěznými Vítkovicemi, a to se ziskem 123,5 bodu. Nejvíce bodů pro tým v individuálních disciplínách vybojovaly Mia Schwarzerová (21 b.,), Valentýna Homolková (16 b.) a Viktorie Hanzelková (15 b.). Další členky družstva a bodování: A. Tkáčová (14,5 b.), E. Feilhauerová (9,5 b.), S. Jeličová (9 b.), V. Žáčková (8 b.), M. Bělunková (5 b.), G. Březná (5 b.), P. Pešlová (3 b.), N. Drozdová (2,5 b.), S. Šenkeříková (1 b.), A. Hanzelková, L. Popová, štafety 4 x 100 m: Březná, Pešlová, Schwarzerová, Jeličová 11 b., Hanzelková, Popová, Žáčková, Drozdová 4 b.

Z jednotlivých výkonů určitě velká pochvala pro Viki Hanzelkovou, která si vytvořila tři osobáky a zároveň překonala hned tři klubové rekordy, a to v běhu na 100 m překážek juniorek a žen časem 18,81 s, v běhu na 400 m překážek juniorek a žen časem 73,55 s a v hodu oštěpem juniorek výkonem 34,14 m. K tomu osobní a zároveň absolutní klubový rekord v běhu na 100 m překonala žákyně Adéla Tkáčová časem 12,81 s. Mimo soutěž startovala Lucie Šenkeříková, která si výkonem 5:16,54 min. vytvořila nový osobní rekord a zároveň překonala vlastní klubový rekord kategorie mladších žákyň.

Gratulace k výkonům, rekordům a umístěním!!!. Celému týmu, tedy jak našim kmenovým závodnicím, tak hostujícím závodnicím z Poruby (Gabriela Březná, Valentýna Homolková, Sabina Vantuchová) a Vítkovic (Mia Schwarzerová), patří velký dík za skvělou reprezentaci klubu!

Výsledky 3. kola II. ligy žen sk. D 2020

Označeno v Atletika pro děti, Mládež
Facebook
AK EZ Kopřivnice