Hostili jsme 3. kolo Atletické ligy minipřípravek

V úterý 23. 6. 2020 se na hřišti ZŠ Alšova v Kopřivnici uskutečnilo 3. kolo Atletické ligy minipřípravek. V příjemném teplém počasí si děti mohly vyzkoušet tyto disciplíny: 60 m překážek, běh na 150 m, běh na 600 m, skok daleký, hod raketkou či štafetu 4 x 200 m. Naše družstva se sice nesešla v optimálním počtu, všechny kopřivnické děti ale předvedly krásné výkony a zaslouží si velkou pochvalu!!! Ti nejlepší z nich dokonce dosáhli na medaile, takže gratulace dvojnásobná. Kdo to byl? Karolínka Beregrová (1. místo 60 m překážek), Mikoláš Polívka (1. místo hod raketkou), Jiří Mlčoch (2. místo běh na 600 m), David Růža (2. místo hod raketkou), Míša Buzková (3. místo hod raketkou) a štafeta dívek na 4 x 200 m ve složení Karolínka Bergerová, Míša Kalužová, Míša Buzková a Klárka Máchová (2 místo).

V soutěži družstev chlapci obsadili třetí příčku, děvčata skončila čtvrtá. V průběžném pořadí figurují obě družstva na průběžném třetím místě. Děkujeme všem dětem za výbornou reprezentaci klubu a organizátorům za skvěle odvedenou práci!!!