Fantastický úspěch Pavly

Pavla Kellerová je aktivním fanouškem  Atletického klubu Emila Zátopka Kopřivnice a svědomitě již nějaký ten rok objíždí běžecké závody. Nejraději má vytrvalostní disciplíny. Přes veliké vytížení jí to nedalo a před několika lety se rozhodla absolvovat extrémní závod.  Očividně jí to zachutnalo a vydala se již potřetí na trať ultramaratonu. Paradoxem je, že v rámci přípravy i přes stupňující  fyzickou i psychickou zátěž se její váha v závěru zvýšila o 15 kilogramů.

Stalo se již tradicí, že cíl tohoto závodu byl na porodním oddělení valmezácké nemocnice, kde doběhla Pavla v pondělí 25.11.2013. Není se čemu divit, že záhy Pavla padla únavou. Když se probrala zjistila, že se jí značně ulevilo. Důvodem bylo  skryté těhotenství. Přivedla na svět nového potomka syna Jiřího. Jeho parametry jsou obdivuhodné – výška: 50 cm , váha:  4,2 kg. 

Po doběhu se svěřila zvídavě přihlížejícímu personálu: ,,Dalo mi to zabrat, ale stálo to zato.“ Její výkon uznale hodnotil celý  tým porodního oddělení, vždyť její finiš byl skutečně obdivuhodný.

Když se dozvěděl  o této zprávě její manžel Martin, odhodil bokem starosti a úprkem se vydal za ní. Na prsa si hrdě připnul  startovní číslo s datem narození svého potomka. Běžel cestou- necestou, přes zakázané pásmo nejmenované firmy. Není se čemu divit, vždyť byl taky v euforickém opojení.   

Pavlo i Martine! Blahopřejeme Vám k úspěchu. K Lukášovi a Petře  Vám  přibyl další potomek. Pokud  zdědí genetickou výbavu po tatínkovi, věříme že  bude brzy úspěšným reprezentantem Atletického klubu Emila Zátopka Kopřivnice.

Označeno v Reportáže
6 komentářů “Fantastický úspěch Pavly
 1. Saša N. napsal:

  Tak se mi zdá, že klan Kellerů chce v nejbližším období ovládnout běžecké hnutí v Kopřivnici, neboť počet členů jejich rodu se proti ostatním rodinám vehementně rozrůstá. Upřímně gratuluju a přeju mnoho dalších plodných let a samozřejmě zdraví všem účastníkům nevšedního sportovního výkonu. Saša N.

 2. Michal Keller napsal:

  Brašule, gratuluji Vám k Vašemu třetímu dítěti. Hlavně ať je zdravé a ať roste. Pavli přeji brzké zotavení z náročného ultramaratonu. Michal Keller

 3. Irča napsal:

  Velká gratulace za všechny Šádky… 🙂 Jsme rádi, že budeme mít díky Kellerům koho učit. Ať jste všichni zdraví.

 4. kvita napsal:

  gratulujeme manželum kelerovym at vam jirka roste jak zvody kvitovi

 5. Holoubci napsal:

  Gratulujeme 🙂

 6. Darina napsal:

  Martine a Pavlo, velká gratulace !! zase jste o další poklad bohatší..) žeby příští rok i s Jirkem do Myskowa?,:)

Facebook
Partneři
Činnost klubu byla finančně podpořena:

AK EZ Kopřivnice