Děvčata vyhrála 6. kolo ligy minipřípravek, chlapci skončili třetí

Děvčata Atletického klubu Emila Zátopka Kopřivnice ovládla 6. kolo Atletické ligy minipřípravek, které hostily v úterý 18. 9. 2018 Vítkovice. Chlapci vybojovali třetí příčku. Děvčata zatím vyhrála všechna kola soutěže a s přehledem před závěrečným kolem vedou, kluci jsou druzí a v závěrečném kole by měli bez problémů stříbrnou pozici udržet.

V 6. kole byl na programu čtyřboj čítající běh na 50 m, skok daleký, hod kriketovým míčkem a běh na 500 m. Nikdo z našich závodníků sice ve víceboji nedosáhl na stupně vítězů, nicméně mezi 81 dívkami a 67 chlapci dosáhli velice pěkných umístění v první dvacítce. Mezi dívkami vybojovala 6. místo Agáta Holubová, 8. místo Linda Chovancová, 9. místo Lucie Křížková, 10. místo Sofie Šnyrychová, 12. místo Karin Fojtíková, 16. místo Kamila Drdová a 18. místo Zuzana Mlčochová, mezi kluky skončil na 4. místě Stanislav Jabůrek, na 7. místě Jan Chalupa, desátý Radek Vřesňák a sedmnáctý Jan Richter. V jednotlivých disciplínách brala 2. místo v běhu na 50 m Sofie Šnyrychová (8,15 s), 2. místo v běhu na 500 m Agáta Holubová (1:42,13 min.), 2. místo v běhu na 500 m (1:40,93 min.) a 2. místo v hodu míčkem (35,90 m) Stanislav Jabůrek a 3. místo ve skoku dalekém Jan Richter (3,45 m) . Gratulujeme všem našim dětem k výborným výkonům a děkujeme za skvělou reprezentaci klubu!!!